Nastia Platonova• 22 мая 2024

Програла спір коханому. Маю приготувати гарну вечерю.

Дівчата, маю проблему.
Сказати що я не готую, буде брехнею, бо як усі по простому щось зготувати можу (відбивні, курку посмажити, рибу в фользі з овочами запекти, картоплю чи кашу зварю), але вишукані страви не готувала. Випічка (тісто) взагалі не про мене.
А тут програла спір і маю вразити вечерею і вином (з цим проблем не буде).
Порадьте щось цікаве і не дуже складне.
Однозначно це не має бути фарш (кручене/рублене м´ясо);
більше овочеве або рибне.
автор Nastia Platonova • 22 мая 2024
Ответ дляЖонДуан
Таке собі - это если вместо занятия любовью с Вами, мужик просто хочет пожрать.
В нас з коханням все добре і різноманітно.
Зараз говоримо саме про вечерю.

Ліплю вареники• 22 мая 2024
Ответ дляa.ostroverh
То его проблемы
Якраз мої ))
Мені треба здоровий чоловік
І в сексі також )
А від тих улвток і з голоду вмре і сексу нуль ))
Капризуля• 22 мая 2024
Остается поспорить еще раз на то, что вы не будете готовить ужин))
автор Nastia Platonova • 22 мая 2024
Ответ дляМааарковная
Дуже смачно. А вчора робила лосось з сальсою з полуниці
Ухти. Виглядає гарно!
a.ostroverh• 22 мая 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Якраз мої ))
Мені треба здоровий чоловік
І в сексі також )
Докормите устрицами
Паратруперсупер• 22 мая 2024
робила салат з баклажан (баклажани, перець обжарити, додати червоний лук і фета, заправка оливкова олії, зернова гірчиця , сік лимона і спеції
автор Nastia Platonova • 22 мая 2024
Може хтось готував щось по типу Рататуй?!
бЭйбА• 22 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
Я не хочу обманювати, хочу щось смачненьке приготувати сама.
Тож навичок готування майже не маєте, але претензія на високу кухню)))
Йдіть на ютуб канал Тетяни Литвинової, там знайдете на свій рівень, смаки і фінанси.
Мааарковная• 22 мая 2024
Ось пиріг про який вище писала

Лизочек• 22 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
Це не варіант.
Я гидую з кулінарії їсти...
Так вы и не ешьте
Паратруперсупер• 22 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
рататуй це звичайна їжа
Зажуженная Жужжа• 22 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
спаржу з буратою і сібасом на грилі як раз сьогодні готуємо, але це не святкова вечеря
Можна бантик вцепити, буде святкова..
Якщо вам вже таке (сібас, спаржа, бурата) не святкове, то висновок один - галі балувані і їм все буде не те і завжди)
бЭйбА• 22 мая 2024
Ответ дляМааарковная
За що ви так лосось ненавидите?)))
Паратруперсупер• 22 мая 2024
зробіть салат, а до ньго стейк або рибу, але зробіть незвичний соус з ягід або манго
Морожена_курка• 22 мая 2024
Пирог из теста фило с красной рыбой, брокколи и фетой. Невероятно красивый и вкусный.
бЭйбА• 22 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
Смажені кружечками овочі? Святкова вечеря? Серйозно?
Вельми шановна• 22 мая 2024
Приговьте омлет)
Омлетющище!))
Из двух яичек.
Танго утрьох• 22 мая 2024
може чоловік таку вечерю мав на увазі?))
Смайликівна• 22 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
Може щось цікаве з баклажанів? Хочеться овочів...
Сделайте рулетики.
Баклажаны нарежьте вдоль, посолите немного,обжарьте с обоих сторон, остудить.
Начинка -сырки плавленые с чесноком укропом и отварное яйцо, майонез,измельчить.Положите начинку на обжаренный баклажан и сверните рулетиком.

Засомневаю• 22 мая 2024
Ответ дляГуру троллинга
Доставка из ресто и ужин готов
Пані гидує ви шооо
Лизочек• 22 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Если овощное рагу назвать ’рататуй’, то это будут две большие разницы
АфродитаПетровна• 22 мая 2024
Купіть сексуальну білизну і вжарьте. Ой, вразьте.
Вільний митець• 22 мая 2024
Ну серьёзно, автор, интернет забит рецептами, - выбирайте любой.
Ждушечка• 22 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
а ему тоже овощей хочется?? я вот себе мужа не представляю, желающего этой фигни
Протру пилюку• 22 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Стейк зі спаржею піджареною на вершковому маслі, салат з руколи з сиром, прошуто і буряком, на десерт фруктовий салат з йогуртом. Зіпсувати ці страви не реально.
То має бути вечеря для чоловіка, не для кролика.
Вільний митець• 22 мая 2024
Ответ дляЖдушечка
Ну, если альтернативой будут улитки..
Смайликівна• 22 мая 2024
Сделайте греческий салат и мясо/картошка по -французски.
И рулетики из баклажан.
Это чтобы особо не заморачиваться..
Ждушечка• 22 мая 2024
Ответ дляВільний митець
Ну, если альтернативой будут улитки..
ну.
он улитки воспримет правильно. даже поковыряет.
а потом будем есть то, что сьедобно
ЛЮБА• 22 мая 2024
Рулетики из семги в сливках ( начинка у меня сыр и грибы ) , мне больше нравится на мангале ( без сливок , в духовке в сливках ) , мариную мясо в апельсиновом соке + гранатовый наршараб
Библиотекарь• 22 мая 2024
Ответ дляЖдушечка
Мій чоловік дуже любить овочі, а картопляне пюре з гарбузом і зеленню - улюблена страва.