Подвійна веселка• 23 мая 2024
Чи може у дитини через дитячі куплені пюре боліти живіт?
Невістка мене зробила винною. Тому що я купила та передала онукові дитячі пюре, а вона давно просила, щоб я не передавала дитяче харчування взагалі. І виявилося, що дитячі пюре він вже не їсть. А я відправила їх багатенько. Невістка спробувала дати ввечері одну баночку дитячого харчування дитині, і потім дитина всю ніч не спала, мучав живіт. Невістка каже, що давала все звичне, те що дитина їла завжди, окрім пюре. І тепер грішить на це дитяче пюре, і на мене. Як вирішити цю ситуації? Я думаю, що невістка знову наговорює на мене. Тому що я регулярно давала дитячі пюре дитині роботодавців і все було нормально…
Ваша прЭлесть• 23 мая 2024
Едва ли проблема в пюре, оно стерилизованное. Не ест ребенок - не нужно было давать, вернула бы и дело с концом
Мао_Мяо• 23 мая 2024
Вирішити це питання дуже просто- не робити того, що вас просять не робити! І буде вам мир, дружба і жвачка. І живіт не болітиме ні у кого.
Ваша прЭлесть• 23 мая 2024
Блин, девочки, ну вы серьезно?)) передали, значит, обязательно надо дать?? Я в шоке))
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Я також думаю, що проблема не в пюре. А невістка, ще щось давала. Просто не каже.
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
А що з ними робити? Віддати, як вона той раз зробила?
Я натуралка• 23 мая 2024
Проблема цілком може бути в пюре. Але давати такий продукт ввечері теж не треба було.
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Может.
Як це? Там немає нічого шкідливого. Харчування адаптоване.
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляЯ натуралка
Що там шкідливого?
Не кую, не мелю• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Молча.еду,религиозную артибутику и прочее не дарят и не приносят,хотите помочь,дали деньги мама сама купит ребенку,что он ест
Я натуралка• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Що там шкідливого?
Фруктові кислоти. Вони подразнюють жкт.
Ваша прЭлесть• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Не знаю, про «той раз», но если ребенок не ест - вернуть, отдали бы детям работодателей, и никакого негатива ни с какой стороны
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Якщо б вони повернули, я б образилась. Тому що я хотіла, як краще.
Мао_Мяо• 23 мая 2024
Додам, мій родич як водій возив фрукти на дитяче пюре на завод- гнилі яблука, груші, вишні. Те що вже тільки викинути - переробляють на пюре. Краще купіть фрукти і передайте онукам.
Ваша прЭлесть• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Вижу уже, что тролль, можете не напрягаться))) обижайтесь дальше)
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляЯ натуралка
Фруктові кислоти. Вони подразнюють жкт.
Я солодкі пюре не передавала, там овочі та мʼясні пюре в основному.
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляЯ натуралка
Фруктові кислоти. Вони подразнюють жкт.
Шопингмонстр• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Синочок ваш хай їсть. Дороге пюре? Скільки баночка коштує?
Я натуралка• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
В будь-якому випадку незнайомий продукт дають зранку і малими порціями, А не на ніч всю банку
Шопингмонстр• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
На обиженных воду возят.
Шопингмонстр• 23 мая 2024
Ответ дляМао_Мяо
Оце брехня. Бо я практику проходила свого часу на такому заводі, де стоять лінії дитячого харчування.
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
А вам не було б образливо, якщо б ви обирали, купували. А вам би потім все відправили назад? До того ж, дитина роботодавців на пару місяців старша від мого онука. І завжди все було нормально. А тут проблеми.
Шопингмонстр• 23 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А ви передали пюре дитини роботодавців?)))
Подвійна веселка
• 23 мая 2024
Ответ дляЯ натуралка
Дитині вже 10 місяців. І невістка вже все йому ввела в прикорм. Він їсть каші, пюре картопляне, супи, мʼясо також їсть і курине і свине, навіть курину печінку. Я купувала вже такі пюре,там де такі продукти, що він вже їв. І невістка не давала йому всю банку, а парк ложок, бо він і не захотів його їсти.