Ондатрова шуба• 23 мая 2024
Кому важче в житті чоловіку чи жінці?
Я вважаю що жінці. Набагато важче. Місячні, гормони, часті болячки,роди,вагітність,волосся, шкіра, робота,діти, фігура,груди і годування.
Чоловік що, волохатий, страшноватий, один х між ногами , не народжує, зранку вмився вбрився одною водою і все. Він собі належить більше як жінка, яка належить дітям,батькам ..
Джує
Результат:
вже голосів:
56 (73.68%)
Жінці
20 (26.32%)
Чоловіку
Лиса Патрикевна• 23 мая 2024
Я вважаю, що чоловіку. Бо він то є ходячий гаманець. Нема грошей нема нічого, а жінка і бідна може бути.
До них більше претензій аніж до жінок і очікувань .
Гадаю_По_шнуркам• 23 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
І шо в бідної жінки є, навідміну від бідного чоловіка?
Лиса Патрикевна• 23 мая 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Піся))))
Життє Бентежне• 23 мая 2024
Даже в природе самец оплодотворил самку и пошел к следующей. А она голодная, с обвисшими сиськами охраняет свое потомство и выкармливает его.
Считаю, что женщиной быть сложнее и дело даже не в месячных.
Секретница• 23 мая 2024
У всех свои тяжести. К слову, не все женщины работают, рожают, кормят грудью
Червона рута• 23 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Піся))))
Це щось унікальне?
Більше ніхто не має того органу?
Чи це дає автоматично плюс мільйон до гаманця?
Більше ніхто не має того органу?
энциклопУдия• 23 мая 2024
Чоловік має робити все, а жінка - те, що хоче. Тобто нам значно легше
Радостина• 23 мая 2024
Я всю жизнь думала, что мужчинам легче. Поэтому хотела сына.
И вот сыну 17 и я понимаю, что сейчас после 18 всё только начинается.... пожалуй, в наше время легче женщине.
Самохвалова• 23 мая 2024
Місячні й гормони мені особисто взагалі не заважають, можна спокійно не вагітніти, не у 18 столітті ж. Догляд за собою - ви бачили скільки один похід в барбершоп коштує? А спортзал шоб мʼязи й пузо не росло?
Мені дуже нормально живеться жінкою, чоловіком бути б не хотіла
Життє Бентежне• 23 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы по себе судите про то, что мужчин воспринимают только как кошельки? Так оглянитесь вокруг сколько мужчин диваны продавливают на зп 15 тыс, и женщины их при этом работают . А после работы не устают, а заходят в магазин за продуктами, готовят, занимаются детьми. А он устал
Ондатрова шуба
• 23 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Где это болячки у женщин? Как кони ) а мужчины 37.2 и паника)
По женски много. Не знаю ни одной полностью здоровой подруги или знакомой. Как минимум эрозия как максимум гистероскопия и раки
Радуга-дуга• 23 мая 2024
Любой мужчина в Украине с радостью бы ждал месячные и вынашивал беременность. Но вместо этого он просто ждут своей очереди на смерть.
энциклопУдия• 23 мая 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Не знаю таких
Секретница• 23 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Не все женщины в состоянии работать как лошади. И не все мужчины при температуре 37.2 впадают в панику
Секретница• 23 мая 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Отец моего самого младшего брата вообще не работал. Да еще и пил. Жил то у своих родителей, то у моей матери
Червона рута• 23 мая 2024
Ответ дляПатика-мотика
задрали с каждого утюга ныть про месячные
Справа не в місячних а в тому що деякі вважають що це так просто як нежить.
Ніфіга. Деякі дами під час місячних що коні скачуть а деякі жінки пластом лежать.
І справедливо пояснювати всім що місячні хоч не хвороба але це такий етап коли інколи деяким жінкам хочеться вбивати бо хтось смердить поряд в такий момент.
Ондатрова шуба
• 23 мая 2024
Ответ дляLike-995b
У меня ничего такого нет. И у мамы, и у сестры. А у мужчин с простатой не меньше проблем
У них ближе к старости эта простата вылезает. А у нас чуть ли не с юности все. Я тоже неисключение- эрозия, а сейчас 2 миомы и я понимаю что мне прямой путь удалять матку.
Ответ дляОндатрова шуба
У кого у нас? Есть здоровые женщины до старости. Мама умерла в 77 почти. Никаких проблем по этой части не было никогда . У гинеколога была после родов последний раз.
Секретница• 23 мая 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Не всегда ближе к старости
Ондатрова шуба
• 23 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
О так! Я перші два дні вовком вию від болі, аж в ноги віддає. Толку що народила дитину і вже 10 років минуло. І срати я хотіла в ці 2 дні йти на роботу і щось взагалі робити. Аби ніхто не чіпав
Советчица Года• 23 мая 2024
жінкою бути важче, вагітність, гормони, деякі бачать жінку і думають, що їй можна лапшу на вуха навішати і тд...
Чоловікам легше, проте наше суспільство і досі вважає, що мамонта приносить чоловік, а жінка має право сидіти вдома і робити затишок. І жінки цим користуються, від цього, я рахую, тиск на чоловіків не справедливий