Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
Soufit• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Згодна з вами

От до чого приведе продовження цієї війни? Ну от хоч один реалістичний сценарій у якому буде краще ніж зараз, приводить хто небуть?
Можете описати своє бачення результатів перемовин?
PinkyPink• 24 мая 2024
Диявол криється в деталях.
Якщо до цієї «мирної» угоди крім поступок територіями додасться ще той списочок, який вони викатували в березні 22 (скорочення армії, озброєнь до символічних цифр, заборона вступати в військові союзи і тд) - то через пару років вони нас візьмуть голими руками.
Якби наші «партнери» дали зелене світло вступу в НАТО при умові відмови від частини територій - інша справа
lith_oops• 24 мая 2024
Ответ дляvidivan
згодна(( після ’закінчення’ війни почнеться підготовка до виборів, потім самі вибори, потім новообраний президент ( з нашим народом хоч би це не був песПатрон, чи Притула) буде розчихлятися і все, хуйло прекрасно знову оголосить війну, а ми без НАТО (бо нас Туди ’не встигнуть’ взяти), без озброєння ( бо не буде часу-вибори) і без військових ( бо всі виїдуть-і я їх розумію)...
Короче, Україні повний капець, коли б ця клята війна не закінчилася
та ладно, чим вам вже Патрон не президент? Кличку, значить, можна, а Патрону, значить, ні? ))))
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Удалено администрацией...
На закордонних харчах це 7 тис у.е щомісяця з власного карману?
Мілочка, штати не дають ні харчів ні житла безкоштовно. Так шо, уви, не зараховується викид і перехід на особистість.
Жули-ули• 24 мая 2024
Ответ дляOla_la-d152
я за договоренности голосовала. Но в то же время понимаю, если будут договоренности, это временно, через несколько лет опять развяжется, и буду планировать сознательно эмиграцию. Пока я еще в силах, я не хочу что б второй раунд застал меня в 60 лет, когда уже на другом месте не обустроишся. Интересно многие ли думают как я, и планируют уезжать после перемирия?
Возможно, было бы приемлемым в итоге, войти в нато с тем учетом, что если война опять то все оружие не на бумаге.
Но… кто там нас ждёт
rubyo• 24 мая 2024
Да-да, перестановки в міністерстві війни в рашці і рекордний бюджет на оборонку якраз для того, щоб почати переговори😂 і вся рашкінська еліта їздила в китай домовитися про експорт топінамбуру. Деяким людям навіть стяти в очі не треба, режим божої роси ввімкнений 24/7
_ЯгодаМалина_• 24 мая 2024
Ответ дляPinkyPink
Диявол криється в деталях.
Если продолжится война в таком темпе,то тоже через пару лет возьмут голыми руками. Будет выжженая земли и куча людей в могилах(((( Так что мы в любом случае в жо.....
lith_oops• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Всі хто пишуть про продовження війни - Ви кажете, що у випадку мирного договору, знову може початися війна. А може й не розпочатись. При цьому зараз вже триває війна. Так що краще, шанс що війна закінчится або її 100% продовження? Я думаю шанс все ж таки вартий того. Це може зберегти сотні тисяч життів.
І так горе, і так двоє.... Я б любий шанс використовувала для збереження життів, але я то не вирішую і можу бути неправа....
Natalie 81• 24 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Це окрема тема, цей народ буде бігти по граблям. І вибере чергове лайно.
Та да,кого нибудь притулу,стерненку или лачена
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляMila228
Якщо зараз домовитись, а воно через декілька років полізе знову, то виходить що смерть всіх хто зараз гине була даремною.
Що тільки не придумають, аби війна продовжувалась
lith_oops• 24 мая 2024
Ответ дляWendy Rhoades
так ключевой вопрос в том, какими будут гарантии того, что он не попрет через пару лет.
Иначе - это договор о том, что они временно не бомбят мирные города, а мы - их склады И НПЗ.
Они спокойно без наших напрягов подготовятся к новому наступлению, и потом решат, что НАТО на них опять хочет напасть, поэтому надо снова бомбить Украину.
А вы и дальше наивно думайте, что дело в границах 91 года
От (не дай боже) вирізаєш ракову пухлину і питаєш: а які гарантії того, що через пару років не доведеться вирізати ще раз?
А немає гарантій. Бо рак, як і росія, не буває колишнім. Треба ліквідувати що є, фіксувати збитки, готуватись до рецидиву, але радіти ремісії.
Тільки так, нажаль.
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І де ви берете ці 7 тис у. е? У вас же чоловік має високий військовий чин?
Хитрый Лис• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Звідки я знаю? Путін після поїздки до Китаю заявив, що готовий до переговорів по нинішній лінії зіткнення без виведення російських військ. М´яч на нашій стороні.
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Боже, який страшний четвертий пункт!!! Та не дай бог, страшніше самої війни!!!
Удалено администрацией...
Хитрый Лис• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Якщо правильно використати час - підписати гарантії безпеки, типу НАТО, закупити - розробити озброєння, а не все на барабани та дороги. То русня десять раз подумає чи нападати ще раз
Вы в это верите? Только честно
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляХитрый Лис
Удалено администрацией...
Да это понятно
Vlada-Maria• 24 мая 2024
Ответ для Juliana R
Не думаю,бо і так зрозуміло,що не відкриють.
Просто люди сподіваються,що не буде ракет
А дарма, почитайте пости вище
PinkyPink• 24 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Тільки так, нажаль.
Якщо лікуватися за перевіреними протоколами перевіреними препаратами, а не погоджуватися на будь які пропозиції знаного мʼясника - то шанси отримати стійку ремісію все ж таки вищі
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
З тумбочки беру. До чого тут військовий чин?
В мене чоловік доброволець, а не професійний військовий.
Кизилове варення• 24 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
... і з них 90 % ’за’, бо надіються, що тоді кордони відкриють... наївні
даже если не откроют, будет легче договориться (или переплыть в гидрокостюме) в атмосфере какого-никакого облегчения...
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Да да, треба быть беспристратным. Особенно если есть личный интерес. Россиянам и беларусам дают политическую защиту, а от украинцам не дадут. Кого вы лечите?
Vlada-Maria• 24 мая 2024
Ответ дляКизилове варення
в кінець епохи бідності теж вірили?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Невже в окопі на першій лінії?
Кузякин• 24 мая 2024
А какие гарантии? Если есть какие-то гарантии, надо соглашаться.
Хотя бабы из Германии будут против
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляХитрый Лис
Удалено администрацией...
Можно уточнення?
«Снова лить про Бучу» це ви щас хочете сказати, що то зняте Украіною кіно, як кацапи всіх переконують? Виправдовуєте «хАроших рюзьких»?
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
А вы предлагаете, уничтожить сотни тысяч украинских военных, чтобы освободить оккупированные территории? Так эти территории превратятся в выжженное поле и люди вообще останутся без крыши над головой. А многие и без жизни. Иногда лечение хуже самой болезни.
Так під час лікування боряться за життя. І то людина має вибір. А тут за що за свободу і демократію, яку нам мабуть потім колись повернуть?
fishcka• 24 мая 2024
Ответ дляВпереди Тапок
Давно пора заканчивать этот треш. Фиг с теми границами, главное жизни наших людей
нажаль путін хоче кордони по заходу Польщі, Балтики і Фінляндії.
тому це не припиниться
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви стидливо змовчали про кацапів.
Брити і штати домовленості виконують.
А кацапи?
Кацапи не виконають. То ви хочете змусити їх виконати Будапештський договір? Яким чином?
Microgreenka• 24 мая 2024
Ответ дляsukeviciene
Утопия)
С этой властью - да!
Но есть шанс, последний (я думаю), у народа выбрать достойного кандидата (если такой вообще найдется), которому не плевать. Нам нужен либертарианец, вот тогда есть надежда создать сильное государство.
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Я за те щоб зупинити,нафіг потрібні ті кордони 91 року
а хто буде цих домовленостей дотримуватися? невже є такі наївні, хто вірить, що пуйло буде виконувати свої обіцянки? тим більше по нинішній лініїї, може йому ще Харків подарувати з Херсоном? ну щоб два рази не вставати