Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
vidivan• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Після підписання здачі територій хто буде допомагати зброєю?
Я вам більше скажу, половину санкцій знімуть, бо ніхто не буде втрачати гроші і руйнувати економіку, після того, як Україна підпише капітуляцію.
так, це реальна правда
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Люди,видимо,не видели видео освобожденных Крынок((((
И сколько за Крынки погибло наших солдат. В итоге, взятие Крынок оказалось бесполезным с точки зрения стратегии.
NYC• 24 мая 2024
Ответ дляРозбійник
І що вони виконали? Захистили? Мурижать ту зброю по каплі.
І що казати про кацапів як вони напали?
А они не обязывались защищать. Они обязались не нападать
автор Marie-Antoinette2 • 24 мая 2024
Всі хто пишуть про продовження війни - Ви кажете, що у випадку мирного договору, знову може початися війна. А може й не розпочатись. При цьому зараз вже триває війна. Так що краще, шанс що війна закінчится або її 100% продовження? Я думаю шанс все ж таки вартий того. Це може зберегти сотні тисяч життів.
Стрекоза любви• 24 мая 2024
Це «вкид» для розкачки нашого суспільства. Згадайте, як активно просувається тема перемовин з початку війни, але з таким наративом, що це не хоче Україна цих перемовин, а буде воювати до останнього українця. Доречі, тут, на Порадниці, теж активно ця теза проштовхується і закидається ботами.
Але насправді, цих «перемовин» взагалі не існує. Кожен, хто це читає, має розуміти, що далі тільки або продовження війни, або капітуляція України. Думаю, що на Саміті Миру Україна буде наполягати на повернені своїх кордонів. Не знаю, чи є в нас якісь козирі, які б ми могли використати щоб відстояти цю «тезу». Думайте далі самі, що буде.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
світ і світові лідери мають надати гарантії і підтримати це і забезпечити гарант безпеки
Клас. Всі вам винні, Но ви нікому і нічого.
Не буде НАТО, а підписані безпекови угоди в вільному доступі. Почитати потрібно було, перед тим, як тему на підтримку кацапів створювати.
ksusha1155• 24 мая 2024
Хто вірить у цю писанину?
автор Marie-Antoinette2 • 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Wendy Rhoades• 24 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Все в цьому світі хитко. Хтось вирішить, що має право і все.
Не вірю не в гаранті, ні в що. Тільки озброєння і самозахист. Але не з нашими клоунами при владі. Потрібно, щоб прийшли справжні професіонали. Тільки де їх взяти, чи хто їх допустить.
це ж від нас залежить, мабуть не варто більше голосувати ’по приколу’.
Розбійник• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Сто процентів. Продовження хочуть біженки, і неадеквати. Нормальна людина хоче кінець.
СбокуБантик• 24 мая 2024
Ответ дляВпереди Тапок
Давно пора заканчивать этот треш. Фиг с теми границами, главное жизни наших людей
А в каком городе вы живете?
Розбійник• 24 мая 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Це окрема тема, цей народ буде бігти по граблям. І вибере чергове лайно.
bolidd• 24 мая 2024
Як же ми зможем домовлятись якщо зелені клоуни в квітні заявилищо вони проти. Звісно вони проти закінчення війни для них це кінець безперервного потоку бабла і влади.
Mila228• 24 мая 2024
З путіним домовитись себе обманути. Якщо хоче домовитись то справи в нього не дуже. Я б додушувала б до кордонів 91. Але ще потрібно оцінити наші шанси ( чи точно будуть ф16, чи є мобілізаційний запас и т.д.)
В мене просто молоді сини і я не хочу щоб через декілька років це падло знову полізло в Україну.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
У нашій вільній країні в нас гинуть кожен день кращі люди, яких учора спіймали з вулиці

От спитайте у них що краще
1. піти на домовленості з москалем, і жити, або виїхати у європу

2. померти за Україну та Зеленського, 95 квартал, і всіх зелених
Цікаво. Хто вам сказав зо буде можливість виїхати?
Не транслюйте лозунги. А то немає послідовності. Перемир’я злю підготуватись і паралельно щою чоловіки виїхали?
Можете заскринити. Но при підписанні перемир’я
1 кордони не відкриють!
2. Мобілізація буде продовжена не меньшими темпами.
3. Демобілізації не буле.
4. Європа зверне всі програми підтримки біженців. Більшість таки вернеться додому.
сладика• 24 мая 2024
Наївні.Не думайте що буде просто заморозка і все. Москалі наклепають зброї, мобілізують ще кучу м´яса і підуть далі.
Якби ми були б в Альянсі, тоді так. Але нас там поки не спішать бачити
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляMila228
Ну все правильно. Ви хочете, щоб зараз гинули чиїсь молоді сини, а не ваші колись.
Vlada-Maria• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
То точно
Хто хоче воювати то йдіть воюйте, половина никаеться від тцк, половина за кордоном, і всі знають як краще воювати до останнього українця
то чого тоді Порошенка обзивали зрадником і кляли з Мінські?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляРозбійник
І що казати про кацапів як вони напали?
Ви читали меморандум? Чи транслюєте виключно інформацію з порадниці?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
1 кордони не відкриють!
3. Демобілізації не буле.
Боже, який страшний четвертий пункт!!! Та не дай бог, страшніше самої війни!!!
КокоСина• 24 мая 2024
Ответ длясладика
Зараз вас теж запишуть у ті хто за війну або на пособії
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Отож, а передишка то для людей можливість зробити перевибори і позбутися того зеленого лайна
Не буде виборів. Можете цю тезу не тягати більше. Військовий час не скасують
Vlada-Maria• 24 мая 2024
Ответ для Juliana R
Всі опитування на порадниці останнім часом які про війну,завжди +- 78 відсотків за договор
... і з них 90 % ’за’, бо надіються, що тоді кордони відкриють... наївні
Розбійник• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
1 кордони не відкриють!
3. Демобілізації не буле.
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 24 мая 2024
Ответ дляWendy Rhoades
вы реально не понимаете, что с таким перемирием не будет никакой демобилизации? Часть отпустят, но за пределы Украины точно не выпустят.
до них не доходить, так само, як не доходило у 2019му
Juliana R• 24 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
Не думаю,бо і так зрозуміло,що не відкриють.
Просто люди сподіваються,що не буде ракет
Mila228• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Якщо зараз домовитись, а воно через декілька років полізе знову, то виходить що смерть всіх хто зараз гине була даремною.
СбокуБантик• 24 мая 2024
Ответ дляOla_la-d152
я за договоренности голосовала. Но в то же время понимаю, если будут договоренности, это временно, через несколько лет опять развяжется, и буду планировать сознательно эмиграцию. Пока я еще в силах, я не хочу что б второй раунд застал меня в 60 лет, когда уже на другом месте не обустроишся. Интересно многие ли думают как я, и планируют уезжать после перемирия?
Вы мои мысли озвучили.
Путин для себя решил , что Киев и Одесса русские города . Не говоря уже о Запорожье и Херсоне. Если сейчас заморозят , а наши власти будут потом чесать яйца и продолжать набивать карманы, то через 2-3-5 лет таки ж эти города станут руськими.
Думаю над переездом .
Жули-ули• 24 мая 2024
Думаю, к этому и ведут сейчас нас… иначе, на голову не натянет те законы и действия проводимые властью.
Все кто на прифронтовых, у нас есть около 5 лет, устроить свою жизнь в другом месте…
Vlada-Maria• 24 мая 2024
Ответ дляElliaz
те кто так усердно хотят конец войны, переговорами на любых условиях прекрасно понимают что никаких гарантий нет. им нужно перемирие чтобы открыли границы Украины, собрать манатки и свалить от сюда. а то что там будет через пару лет, война или мир им вообще плевать.
+100000000, але мізків не вистачає зрозуміти, що бубочка і слуги - не лохи, щоб дати звалити