ТихоЯ• 24 мая 2024

Хто приймав оземпік, ви задоволені?

Дівчата, хто приймав оземпік для схуднення при інсулінорезистентності? Як у вас потім було з вагою? Повернулась чи тримається?
Завчасно дякую за ваші відгуки!
Добра, коли сита!• 24 мая 2024
Я приймала хватитьжрин і пластернарот.
Курсом фізкультурин.
Допомогло.
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Я приймала хватитьжрин і пластернарот.
Курсом фізкультурин.
Допомогло.
мне не помогло) ищу альтернативу)
Невидимка Майя• 24 мая 2024
Вам лікар діагностував інсулінорезистентність? Препарат має купу побочок, це тільки як крайня міра при ожирінні, під контролем лікаря.
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляНевидимка Майя
так, лікар. У мене 10 кг зайві, не те щоб дуже критично, але вони не зганяються. Не буду розганяти, що це я хвора-гормони і все таке)
Просто робота напружена, стресова, і немає часу готувати. Ось так і перебиваюсь різною фігнею і вага росте.
Бараболька• 24 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Я приймала хватитьжрин і пластернарот.
Курсом фізкультурин.
Допомогло.
О, підкажіть, а це ж тільки по рецептам, да? Важко було дістати?
Бараболька• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Він назначається від певного імт
10 кг то не ожиріння якогось ступеню скоріш за все
Невидимка Майя• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Мені погано від нього було, голова боліла, запор, слабкість. Спочатку скинула, потім назад нажерла. Не вартує воно того.
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляБараболька
Він назначається від певного імт
ну мені від цього не легше)
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляНевидимка Майя
а ви довго приймали? а все думаю, може я хоч місяць, щоб відчути, що моє тіло в принципі може худнути)
Завжди з рушником• 24 мая 2024
Покажіть свій раціон, що не допоміг і режим тренувань
Майская киска• 24 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Я приймала хватитьжрин і пластернарот.
Курсом фізкультурин.
Допомогло.
Дайте, будь ласка, посилання на хватитжрин. Дуже треба.
Майская киска• 24 мая 2024
Ответ дляБараболька
О, я за вами в черзі. Теж дуже треба, і ніхто не каже, де його взяти
beril_он• 24 мая 2024
его надо постоянно же принимать, если режим питания и т.д не меняется
beril_он• 24 мая 2024
Ответ дляМайская киска
https://farmdostavka.net/products/ozempic
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
та немає в мене ніякого раціону і немає часу ходити на тренування.
Я зараз працюю, як скажена, люблю свою роботу, але ввечері мені здохнути хочеться, а не бігти на тренування. Протягом дня іноді можу вийти в ресторан чи кафе і замовити ’лосось на подушці зі шпинату’)), але не щодня.

В юності підтримувала вагу розвантажувальними днями, просто добу нічого не їла. Це було більш реально, ніж таскати судочки з морквочкою і варити філе. Після 2 пологів не можу вже голодувати, стає погано.
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляberil_он
он же вроде немного притупляет аппетит
beril_он• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
он же вроде немного притупляет аппетит
ну я имею ввиду,что это волшебная палочка по сути, вы будите худеть ничего особо не меняя в своей жизни, оно само собой будет потребление пищи снижаться. Прекратите принимать, будите набирать вес обратно и жрать как раньше жрали
Майская киска• 24 мая 2024
Ответ дляberil_он
Я питала про хватитжрин та пластирнарот Як би не було проблем з ’пожрать’ та контролюванням себе, думаєте була б така проблема?
Як кажуть: сила є, воля є, а сили волі немає
beril_он• 24 мая 2024
Ответ дляМайская киска
ну прийдется часто принимать его
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляberil_он
да, может и буду, но я не поправляюсь сейчас) у меня стабильный вес.
просто я не худею.
Кнопкотиць• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
ну мені від цього не легше)
Это не препарат для снижения веса!! И при ир он не показан.
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляКнопкотиць
да, не показан. И вообще нет безопасных препаратов для похудения.
Кнопкотиць• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Вы сути не понимаете, есть препараты для снижения веса, отдельная группа, а это препарат не имеет в показаниях такого, понимаете??? Если реально хотите, купите редуксин 10 мг российский, на нем похудеете, все остальное- не работает!. Пс врач
Яжбоматуся• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Ликар ваш идиот,мягко говоря.Уде есть исследования про побочки,среди которых онко.Оно вам надо?
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
да ничего мне врач не рекомендовал. Я отвечала относительно инсулинорезистентности.
Модные мальчишки• 24 мая 2024
Посмотрите на ютьюб Доктор Берг - он как раз рассказывает об Оземпике и о том, что не рекомендует его из-за побочек. Один из препаратов -заместителей, которые успела запомнить, так как слушала фоном его, это берберин - на основе натуральных компонентов.
автор ТихоЯ • 24 мая 2024
Ответ дляМодные мальчишки
ну доктор Берг на самом деле не доктор, поэтому так себе источник.
Но я Берга тоже слушала.
Модные мальчишки• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Но я Берга тоже слушала.
Я до того його привела як приклад, бо він пояснював про дію Оземпіку і ще інші приводив як приклад. Щось в його словах є, якась доля істини, ну хоча б про побічні ефекти Оземпіку. А що колоти чи ковтати це кожен вирішує сам або ж з лікарем.
Доречі, в Канаді офіційно надали дозвіл на такі уколи для схуднення. Про препарат можна дізнатись в сімейного. Все безкоштовно, за показаннями.
Майская киска• 24 мая 2024
Ответ дляberil_он
ну прийдется часто принимать его
Ну то всі ж, і я в тому числі, сподіваємося на якусь волшебну пігулку.
От я поправилась, лише на 10 кг за останні 3 роки. В і спроби скинути вагу нічим хорошим не закінчуються. Все життя вимушена була контролювати свою вагу - плюс мінус вдавалося, а зараз, в ранньому клімаксі у 44, хоть лусни. І так, я не клюю як пташка. Ну може пташка, типу страуса. Я реально не можу стримати себе. Хочеться і солодкого, і випити, і жирного улюбленого сиру. І це не про один шматочок і не про один бокальчик. Якби ж це було ТАК ПРОСТО!
І так, заходячи в таки теми, сподіваюся , що хтось винайшов ту чарівну пігулку.
Завжди з рушником• 24 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Тобто препарат вам не рекомендували? А діагноз теж чамі поставили? Які аналізи?