Голова колгоспу• 25 мая 2024
Часто сниться мій зниклий котик
Два місяці тому зник мій улюблений котик, і я дуже за ним сумую. Ще спочатку була надія, давала оголошення, обшукувала район в якому живу, об´їздила всі місця годування тварин, а його ніде нема. Нещодавно почав дуже часто снитись, після тих снів плачу, сумую ще більше за ним. Сьогодні наснився злий і дряпався, не відкликався на ім´я, ніби скажений, плачу знову. Думаю чи це надія на то що живий, чи як розглядати ці сни?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 мая 2024
знакомую кошку нашли мы( я, собака и знакомый кот) через 28 дней после пропажи.
Голова колгоспу
• 25 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Не знаю де шукати( Вже все обшукала.
Голова колгоспу
• 25 мая 2024
Ответ дляНесу добро людям
Звичайно, є надія
Надії вже нема( Рік тому в мене перед брамою таксі гналось і збило сусідську кішку. І я постійно думаю за те що десь і його бідолаху збила машина. Бо він завжди тримався дому, любив смачно поїсти, поспати, щоб його на ручки взяли, гладили годинами, а це просто зник.
Чудо в декрете• 25 мая 2024
Ваші сни лише про те, що ви сумуєте за ним. Не шукайте якихось потаємних знаків там, де їх нема
Несу добро людям• 25 мая 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Але є і коти, що все життя прожили на вулиці і уникли травм. І домашні, які повертаються через тривалий час