Emm11117• 25 мая 2024

Сложний кот)

В кого таке було, котик переросте чи це вже назавжди?
Їсть лише з рук, з миски не хоче - буде їжа в мисці, буде лежать дивиться або просто повернеться і піде з кухні, частіше за все приймає їжу в лежачому положенні) шматочки запихати треба в рота)
Вночі може будити з диким ниттям поки не встанеш, щоб поїсти пару шматочків з пакетика, а потім сухий корм який в доступі в нього завжди і без мене)
Часто нудиться і ходить тошнить, робить иииииии жалобно і з надривом, іграшки нові - пограє півгодинки, потім йому вже нецікаво, я маю гратись з ним весь день, годинку-дві це дуже мало, сам гратись не хоче, або лежить, спить або нудиться, або дивиться з вікна)) я його дуже люблю, ношу на руках, але інколи вже рве дах від цього ниття і надрива, наче він помирає і він у мене в заложніках. Якраз зібралась каструвати, це може допомогти?))
Татьяна@..• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Дякую, але боюсь він і натуралку сам їсти не захоче
Перестати кормити з рук,коти можуть бути без їжі 3 дні,як дуже захоче їсти піде до тарілки
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Дякую, фух, я буду вільна
Я кормлю кота кормом від фарміна
Почитайте ще про корма, вибирайте із кращих, вони коштують дорожче за пачку, але вони поживні, вийдуть дешевше ніж ви накуповуєте цілу кучу
автор Emm11117 • 25 мая 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Я кормлю кота кормом від фарміна
Це точно, дякую, я так спробую бо вже сил немає, чомусь не думала що можна лише сухим годувать
Анастасия-2a44• 25 мая 2024
Якщо чесно,я свого годую м´ясом, яєчками і навіть рибою, хоча говорять що не можна, дуже любить кісточки гризти)))і нічого, тьху тьху, буває що й залишається, з рук лише травичкою - хоча може і сам)))
автор Emm11117 • 25 мая 2024
Ответ дляАнастасия-2a44
Мій і жовтки теж їсть, бачить яйце в скорлупі плаче щоб негайно давали йому)))
автор Emm11117 • 25 мая 2024
Ответ дляАнастасия-2a44
І м´ясо любить)
Анастасия-2a44• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Так! Я виходжу на балкон чистити яйця, щоб не біг! Бо як почує цок цок- летить, як той шахед! Настільки любить яєчка
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
І м´ясо любить)
Ви виберіть чим кота годувати, бо ви йому шкодите
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
А тема чомусь називається
Сложный кот
автор Emm11117 • 25 мая 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А тема чомусь називається
Сложный кот
Бо він постійно нудиться, ниє, прикидається жертвою)
Лизочек• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Ну шо, мамой, будете жевать тогда дитятке
Лизочек• 25 мая 2024
Ответ дляparele
У нас очень классно зашла такая игрушка. Часами может гонять. Уже третья птичка в клочья, заказала ещё несколько сменных.
И мячик интерактивный.
Была ещё змея - ей быстро голову свернула, поэтому не рекомендую.
А что делает мячик со второго фото?