Можна розповідати що завгодно, але реальність безжальна - від моменту звільнення генерала Залужного Україна лише втрачає і втрачає території. Втрачає території, які за Залужного були звільнені.
За Залужного окупанів зупинили і відкинули від Києва, Чернігова, Охтирки, Сум та Харкова, звільнили Харківщину, Лиман та Херсон. А після звільнення Залужного?
Які були перемоги?
Результат:
вже голосів:
59 (71.95%)
Ваш варіант
16 (19.51%)
Правильно Генштаб не потрібен
7 (8.54%)
Правильно Зеленський сам керує
ksusha1155• 25 мая 2024
Це для молодих зелених))) хто трохи старший знає, що кожна реорганізація в страну скорочення= реорганізація в сторону збільшення штату))) От побачите, їх стане ще більше, всі роки незалежності так було. Всіх братів сестри чоловіка жінки кума треба влаштувати.
Ответ дляksusha1155
Так, всім зеленим друзям треба надати можливість доста накрасти.
Ответ дляnutty
Ну так цілі у Залужного та зєлєні зовсім різні. Чого ви чекали від руцького генерала? Він реалізує план ’ до останнього українця’
Якась фігня,СН та ОПЖ на Каріби зібралися.Масово
Разом з Залужним звільнений не тільки Шаптала,а ще 16 генералів.Зараз ще звільнять.Хто залишиться?
Ответ дляРеверанс
і Шаптала за дивним збігом теж і ще 16 генералів.Моровиця певне була
Майже у кожного військового 45+ років є реальні хвороби, за якими можуть піти у відставку за станом здоров´я. А генерали апріорі 45+. Це вік, коли військові можуть звільнятись у запас маючи певну вислугу років.
Ответ дляOllka
Ох, нашого ще один близький друг вже хотів на цивілку та повернутися на директорство в центр позашкільної освіти, але ніяк не списують, бо військовий стан.
Авторе, невідомо який вклад в наші успішні операції американських спеціалістів. Це перше
Друге, якщо залужний такий файний хлоп, то де він був коли треба було будувати фортифікації.
Які почав будувати сирський на другому році війни
А те що залужний погодився на списання за станом здоров´я... ну таке. Не дуже про нього говорить
Чому при залужному не було оборонних споруд у сумській області? Не готувалась оборона там, де мали наступати кацапи в 22 році?
У нас военные не погибают, раненых нет? Мобилизация наладом дышет, вы хотите при этом не терять территории
Уже молчу про затягивание с оружием
Залужный был главнокомандующий, списали по здоровью. А здоровье позволяет ему быть дипломатом? Можно было остаться и командовать каким то определённым участком, советоваться, передавать знания другим военным....
Уже молчу про затягивание с оружием
Ответ дляlilu1990
Чому при За не пройшла реформа в ЗСУ до війни, яку почали ще в 2017-2018?
Ответ дляlilu1990
Залужний не відповідав за фортифікаційні споруди, доречі