Реверанс• 25 мая 2024

Зараз звільняють рештки Генштабу. 50 процентів буде звільнено

Можна розповідати що завгодно, але реальність безжальна - від моменту звільнення генерала Залужного Україна лише втрачає і втрачає території. Втрачає території, які за Залужного були звільнені.
За Залужного окупанів зупинили і відкинули від Києва, Чернігова, Охтирки, Сум та Харкова, звільнили Харківщину, Лиман та Херсон. А після звільнення Залужного?
Які були перемоги?
Результат:
вже голосів: 82
59 (71.95%) Ваш варіант
16 (19.51%) Правильно Генштаб не потрібен
7 (8.54%) Правильно Зеленський сам керує
klaraneill• 25 мая 2024
какие странные варианты в опросе
Ollka• 25 мая 2024
Хіба що на пенсію відправляють або за станом здоров´я.
Ви знаєте, що не можна просто так звільнити військового? Тільки за службовою невідповідністю, і то не в військовий час.
ksusha1155• 25 мая 2024
Це для молодих зелених))) хто трохи старший знає, що кожна реорганізація в страну скорочення= реорганізація в сторону збільшення штату))) От побачите, їх стане ще більше, всі роки незалежності так було. Всіх братів сестри чоловіка жінки кума треба влаштувати.
nutty• 25 мая 2024
Ну так цілі у Залужного та зєлєні зовсім різні. Чого ви чекали від руцького генерала? Він реалізує план ’ до останнього українця’
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляOllka
Я якось взагалі не розумію,до чого це.Побачимо
nutty• 25 мая 2024
Ответ дляksusha1155
Так, всім зеленим друзям треба надати можливість доста накрасти.
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляnutty
Якась фігня,СН та ОПЖ на Каріби зібралися.Масово
Разом з Залужним звільнений не тільки Шаптала,а ще 16 генералів.Зараз ще звільнять.Хто залишиться?
nutty• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Зелені друзі залишаться
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляnutty
Вони вже в екрани не влазять.Луснуть скоро
nutty• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Та якби ж то
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляnutty
Зелені друзі залишаться
Вони он в парламенті бьються,їм терміново на Каріби треба.
Напевне,зустріч з виборцями,як у колі-каклети колись була.
Не виходить Ваш варіант
Ollka• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
До чого мій коментар?
До того, що звільнити пів генштабу нереально.
Можна перевести в інші підрозділи, на інші посади (без пониження), але звільнити - не можна.
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Переведуть працівників в інші підрозділи, вказівка була дана ще в березні. Був аудит, оптимізація
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляOllka
До чого мій коментар?
Дивлячись,як викинули Залужного і Шапталу маю сумніви
nutty• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Не виходить Ваш варіант
На Каріби то дуже близьки друзі летять. А є ще просто друзі. Треба ж комусь пи@@ити за відсутності головного
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Наш друг одного генерала , командуючого, ще з мирного часу підпирає, а той з посади не йде, хоча 70+/- за віком... Не знають як зрушити
Ollka• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Залужний офіційно пішов у відставку за станом здоров´я. Не звільнили його.
Миззери• 25 мая 2024
Залужный понял что жопа неизбежна и сам ушел , такого варианта нет ? Остался позитивным героем которого потом можно предъявлять обществу как авторитет
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляOllka
і Шаптала за дивним збігом теж і ще 16 генералів.Моровиця певне була
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Яка загальна кількість генералів в ген.штабі, а в МО? Який середній вік генералів? Якій середній вік командуючих?
Ollka• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Майже у кожного військового 45+ років є реальні хвороби, за якими можуть піти у відставку за станом здоров´я. А генерали апріорі 45+. Це вік, коли військові можуть звільнятись у запас маючи певну вислугу років.
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляOllka
Ох, нашого ще один близький друг вже хотів на цивілку та повернутися на директорство в центр позашкільної освіти, але ніяк не списують, бо військовий стан.
lilu1990• 25 мая 2024
Авторе, невідомо який вклад в наші успішні операції американських спеціалістів. Це перше

Друге, якщо залужний такий файний хлоп, то де він був коли треба було будувати фортифікації.

Які почав будувати сирський на другому році війни

А те що залужний погодився на списання за станом здоров´я... ну таке. Не дуже про нього говорить

Чому при залужному не було оборонних споруд у сумській області? Не готувалась оборона там, де мали наступати кацапи в 22 році?
чаревна• 25 мая 2024
У нас военные не погибают, раненых нет? Мобилизация наладом дышет, вы хотите при этом не терять территории
Уже молчу про затягивание с оружием

Залужный был главнокомандующий, списали по здоровью. А здоровье позволяет ему быть дипломатом? Можно было остаться и командовать каким то определённым участком, советоваться, передавать знания другим военным....
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990

Чому при За не пройшла реформа в ЗСУ до війни, яку почали ще в 2017-2018?
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляok1904
Чому при порошенко взривалися склади зі зброєю?
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
По тій самій причині.
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляOllka
Ожиріння наприклад
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ожиріння наприклад
Та не зовсім, наприклад суглоби,судини ... .
Ось тут тиск причина https://www.google.com/amp/s/varta1.com.ua/amp/iz-...
Раната• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990

Залужний не відповідав за фортифікаційні споруди, доречі