Вилами по воде• 25 мая 2024

Можно суши беременным?

Котя_люлю• 25 мая 2024
І навіть годуючим.
ПушАпница• 25 мая 2024
Чому ні?
Молода і нерозважлива• 25 мая 2024
С сырой рыбой я бы не ела. Но многие едят, конечно.
іронічна антитеза• 25 мая 2024
https://www.epochtimes.com.ua/zdorovyi-sposib-zhyt...
іронічна антитеза• 25 мая 2024
Чому вагітним не можна їсти суші? На жаль, на запитання «чи можна вагітним їсти суші» відповідь є очевидно негативною, оскільки вони можуть містити бактерії або мікроорганізми. Копчені морепродукти також слід виключити зі свого раціону. М´які сири, такі як фета, брі або камамбер, також входять в список
Ms. Скромность• 25 мая 2024
Можна
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2024
Нет. Ни в одной стране, где регулярно едят нормальные суши, врач вам на такое отмашку не даст.
А уж в Украине, где я травилась 2 раза....
Носки на подтяжках• 25 мая 2024
Чего нет?)вы неизлечимо больны,и вам диета нужна?
Молода і нерозважлива• 25 мая 2024
Вообще вопрос довольно странный. И очевидно что многие напишут «можно», некоторые напишут «нельзя». Вы должны сами понимать, что ответственность за свое здоровье и здоровье будущего ребенка несете ВЫ, а не советчицы. Этот вопрос можете задать своему гинекологу, ведущему беременность. Но ни один адекватный врач, не будет ЗА сырую рыбу и прочее.
Я только за!• 25 мая 2024
У них глисти
Носки на подтяжках• 25 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
В странах где их хавают,низкий процент поражений нервной системы.так что рыба и всякие морские фигни полезны
Пасхальний тролік• 25 мая 2024
Я їла
А на мій день народження за два місяців до пологів мені старші діти замовили
подарунок 😂 так мені їх хотілося
ПушАпница• 25 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Боже, хто писав цей брєд?
Пасхальний тролік• 25 мая 2024
Ответ дляЯ только за!
У них глисти
А не вагітним глисти можна?
Чупа-чупс• 25 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
«очевидно негативною» 😂
Насправді, зовсім не очевидною. Та не негативною
Я только за!• 25 мая 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А не вагітним глисти можна?
Я не знаю чи можна вагітним таблетки проти глистів. Не вагітним можна
Вподобайден• 26 мая 2024
с сырой рыбой я бы не ела. Остальные без проблем. Главное - хороший поставщик
ніколи такого не було• 26 мая 2024
Ответ дляПушАпница
Боже, хто писав цей брєд?
читается же, что это работа горе-копирайтера)
Забризкана водою• 26 мая 2024
Я ела. И суши , и сыр с плесенью, и хамон .
Готова до другої• 26 мая 2024
Це ваша вагітність і ваше рішення. Є міжнародні протоколи, де дуже чітко вказано, що не оброблена термічно риба чи мʼясо, сирі яйця і сирий жовток, сири з пліснявою їсти вагітним не можна. І ці рекомендації не на пустому місці зʼявились. Ви як доросла людина можете і не помітити тих глистів і бактерій, ваша печінка і імунітет з ними справляться. Але у вашої дитини цього всього немає, і наслідки можуть бути дуже серйозними.
Я ці продукти не їм, я не готова втратити вагітність або нашкодити здоровʼю майбутньої дитини заради суші, навіть якщо ризик мізерний.
І термічно оброблені суші краще теж не брати, бо в ресторані ніхто не буде для них використовувати окремий посуд, якщо там заражена риба зʼявиться, то зараженим буде все.
Ліньки гуглить• 26 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Хавают... Фу, как грубо
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
И при чем тут беременные? Японский врач не позволит беременной есть сырую рыбу.
ПушАпница• 26 мая 2024
Ответ дляГотова до другої
Покажіть ці міжнародні протоколи будь ласка!!!!!
ПушАпница• 26 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
😂😂😂😂😂😂
Носки на подтяжках• 26 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
С чего вы взяли?))у них большая часть рациона сырая)
Носки на подтяжках• 26 мая 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Хавают... Фу, как грубо
Грубо не грубо,но долго живут,здоровые,отлично в старости выглядят
Готова до другої• 26 мая 2024
Ответ дляПушАпница
https://www.fda.gov/media/83740/download?attachmen...
Смішний запит, бо це настільки загально прийнята рекомендація, що вона є в будь-якому адекватному джерелі. Мені більше цікаво, де ви знайдете рекомендації, які дозволяють вагітним сиру рибу 😁
Маргарита sh• 26 мая 2024
Да
Ліньки гуглить• 26 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так в тех странах рыба и морепродукты свежевыловленные. И вообще качество жизни лучше
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Я там жила. А вы с чего берете этот бред? Какой сырой рацион? Суши вообще едят не часто, по случаю.