И.О. человека• 26 мая 2024

Вимагання коштів за операцію в Охматдиті. Що робити, куди звертатись?

По швидкій привезли туди дитину, лікар сказав, що потрібно зробити внепланову операцію.
Що порадите?
автор И.О. человека • 26 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Чекайте. У вас не стиковка. По швидкій чи планова?
У сімейного лікаря був не прийомний день, по телефону сказала терміново їхати в Охматдит. Які нестиковки???

Пік Антна• 26 мая 2024
Я б взяла диктофон і пішла до того лікаря,типу домовлятись,що саме такої суми нема.А потім з цим записом до поліцції
Бутербродница• 26 мая 2024
Ответ дляСонячний день
Головному лікарю точно немає сенсу щось писати, бо він якраз і очолює корупцію в цій лікарні.
Ви, напишіть і отримайте відповідь, яка буде свідчити про те, що він, як керівник, порушує законодавство і очолює корупцію в лікарні.
Говорю-балакаю• 26 мая 2024
Автор, ну вы ж не первая там такая)
Вы думаете, там нет схем, как объяснить вам и остальным пациентам названную сумму?
Самое банальное, что это был благотворительный взнос. Остальное узнаете там, когда долго и нудно будете добиваться правды 😎
Inconvenient• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це було не сьогодні, але осадок залишився
А вона дійсно була потрібна, ця негайна операція? В мене свій сумний досвід і досвід приятельок.
автор И.О. человека • 26 мая 2024
Ответ дляБутербродница
Питання не зробити щось потім, а саме затримати його безпосередньо, під час отримання коштів, щоб він поніс кримінальну відповідальність.
Бутербродница• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Тоді, в прокуратуру заяву

Танго утрьох• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
А врач хороший? Ну в смысле операции хорошо делает?
Міряно-переміряно• 26 мая 2024
Скарги куди тільки можна, обов´язково у письмовому вигляді, відеофіксація, ну і побільше постів в соцмережах.
Якщо нічого не робити, а тільки зітхати що така у нас держава - ніколи і нічого не зміниться.
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
У семейного каждый день приемный, по телефону это без направления
Inconvenient• 26 мая 2024
Ответ дляБутербродница
Можете, спочатку головному лікарю написати скаргу. Якщо, не задовольнить обл/ міськздрав, а потім, копії відповідей і в МОЗ. Знаєте, теж був прецедент в лікарні з зав відділенням, і всі казали, нічого не допоможе. ..Допомогло, на рівні головного лікаря..В нас бояться ,чомусь писати і відстоювати свої права. Так і живемо, далі...
Але ж головний лікар отримує частину цих грошей, і МОЗ також.
Бутербродница• 26 мая 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
я недавно ходила к главврачу жаловалась ( по другому вопросу)
так вы думаете, помогло ?
дали ответ на две страницы,
а по сути - нет
Тоді, його відповідь, відсилаєте далі, з поясненням, що це відписка.
Міряно-переміряно• 26 мая 2024
Ответ дляInconvenient
Це у тому випадку якщо це робиться тихенько і пацієнт не підіймає кіпішу.
Бо додаткові проблеми не потрібні нікому.
Бутербродница• 26 мая 2024
Ответ дляInconvenient
А чому, так, бо розголосу нема і всі вважають, що нічого не змінити.
Дюагональ• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Так це сімейний і направив туди
Так ви ж по швидкій приїхали
Inconvenient• 26 мая 2024
Ответ дляСонячний день
А МОЗ хіба не очолює на вищому рівні?
Дюагональ• 26 мая 2024
Я не вірю
Сестрі дитині зробили дві повністю безкоштовних операції, перша - видалення грижі, друга, пластика пупка.
Мою дитину оперували теж, все повністю безкоштовне було. Коли травмував ногу, лежали в стаціонарі, то купували тільки дихаючі пластирі, все.
ЧупакабраЗеБест• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
взяти кредит і робити операцію?
а гранатой в харю не?
Сонячний день• 26 мая 2024
Ответ дляInconvenient
А МОЗ хіба не очолює на вищому рівні?
Звісно МОЗ в першу чергу, я про те, що сенсу йти до головного лікаря немає, бо рука руку миє.

Tasha_79• 26 мая 2024
https://ohmatdyt.com.ua/likuvatis/batkam/?fbclid=I...
Детские_Будут?• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
А про яку суму йдеться?
Inconvenient• 26 мая 2024
Ответ дляСонячний день
От я теж так думаю. В мене були знайомі лікарі, які казали, що вони повинні віддавати певну суму щомісяця зав. відділення. І я не здивуюся, якщо автор ще й виявиться винною у наклепі на ’чесного’ лікаря, який спас життя її дитині. І ще, якщо після цього дитині знадобиться консультація в Охмадиті, то як лікарі будуть ставитися при їхній корпоративній етиці?
Обнемашечка• 26 мая 2024
Авторе, а що за операція? Можливо, це плата за розхідний матеріал?
ОхиИВздохи• 26 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Так ви ж по швидкій приїхали
Я не верю автору. Даже в Одессе по скорой за детские операции ничего не требуют
Кондуктор автобуса• 26 мая 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ну допустим пожаловались и даже привлекли к ответу( во что не верю). Ребенку операция нужна срочно! Это важнее. Да ужасно и неправильно, но у нас в стране такие правила 😒
Бред
Марафетчица• 26 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Я не вірю
Автор молчит про сумму, возможно там на расходники что то надо, нам тоже так давали список в нейрохирургии на подвысоцкого, а за сам операцию никто денег не брал
Кондуктор автобуса• 26 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Я не вірю
В охмадиті не тільки два ваших лікаря. Ви ще скажіть, що в Україні корупції немає
Пилосмок працює• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Пообещайте денег , пусть делают , а потом дулю под нос !
Это их обязанность , будут наглеть на линию МОЗ звоните .
Обнемашечка• 26 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви писали не мені, але хочу сказати, що я з сином тривалий час провела на лікуванні в Охматдиті, при чому лежали за час лікування в трьох віддленнях. Так от ніхто і натяком не вимагав гроші, навіть про благодійний внесок не казали. Робили операцію в хірургії (вирізали лімфовузол на біопсію) - безкоштовно. Але так, лікарів там багато, вірю, що може бути і таке, як автор каже.
Холодная каша• 26 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Треба було взяти у сімейного направлення на операцію і було б безкоштовно
я тоже так думала,у знакомого отслоение сеичатки было ,брали направление и платили деньги