И.О. человека• 26 мая 2024

Вимагання коштів за операцію в Охматдиті. Що робити, куди звертатись?

По швидкій привезли туди дитину, лікар сказав, що потрібно зробити внепланову операцію.
Що порадите?
Чорт і Шо• 26 мая 2024
У вас есть время строчить тему на советчице, когда ребенка привезли по скорой?

когдадеЦкие• 26 мая 2024
А де в реченні «потрібно зробити внепланову операцію» вимагання коштів?
мистерЛяпсус• 26 мая 2024
У нас в Украине вечно денег за операцию хотят, в Одессе поголовно, и кому жаловаться там рука руку моет
Альфасамка• 26 мая 2024
взяти кредит і робити операцію?
Сільський ансамбль• 26 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Так, наверное, сразу и суму озвучили
автор И.О. человека • 26 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Це було не сьогодні, але осадок залишився
Мамина корзиночка• 26 мая 2024
Ну допустим пожаловались и даже привлекли к ответу( во что не верю). Ребенку операция нужна срочно! Это важнее. Да ужасно и неправильно, но у нас в стране такие правила 😒

Сонячний день• 26 мая 2024
Якщо є сили, час та бажання боротися з корупцією, то чому б і ні. Головне мати хоча б якісь докази, а не просто слова.
автор И.О. человека • 26 мая 2024
Ответ дляСонячний день
В ДБР звертатись?
Дуже дуже вумна• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
В ДБР звертатись?
В МОЗ, при них, берёте и звоните.
Пік Антна• 26 мая 2024
Якщо операцію вже зробили,я так зрозуміла,а тепер вимагає лікар за це кошти собі в кишеню,то дзвоніть на гарячу лінію МОЗ ,жалійтесь.А лікарю кажіть прямо,що грошей нема.
автор И.О. человека • 26 мая 2024
Ответ дляПік Антна
Хочу звернутись в ДБР і під час передачі мічених коштів, щоб його затримали.
Вероятненько• 26 мая 2024
А яку суму вимагали? Підйомну чи ні ?
Пік Антна• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
то вам сліж звернутись спершу в поліцію
Сунуся в чужі справи• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Треба було взяти у сімейного направлення на операцію і було б безкоштовно
Бутербродница• 26 мая 2024
Можете, спочатку головному лікарю написати скаргу. Якщо, не задовольнить обл/ міськздрав, а потім, копії відповідей і в МОЗ. Знаєте, теж був прецедент в лікарні з зав відділенням, і всі казали, нічого не допоможе. ..Допомогло, на рівні головного лікаря..В нас бояться ,чомусь писати і відстоювати свої права. Так і живемо, далі...
Володарка мрій• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Гарна ідея. Або не платити взагалі.
Пік Антна• 26 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Мою бабусю оперували в мед.інституті в 2005 році,Була онкологія сечового.Мала направлення і все одно лікар вимагав потім кошти.
Володарка мрій• 26 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
По швидкій не треба жодних направлень.

автор И.О. человека • 26 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так це сімейний і направив туди
Байрактарна• 26 мая 2024
Автор, а когда делали операцтю? Какую? Привезли на скорой и ургентно сделали или сказали, сто приезжайте потом на плановую? Цена вопросам?
Сонячний день• 26 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Якщо операція по швидкій, то навряд сімейний лікар встиг би виписати направлення.
Не виправдовуюсь• 26 мая 2024
Ответ дляБутербродница
я недавно ходила к главврачу жаловалась ( по другому вопросу)
так вы думаете, помогло ?
дали ответ на две страницы,
а по сути - нет
Так точно!• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
ДБР здесь причем?
Сонячний день• 26 мая 2024
Ответ дляБутербродница
Головному лікарю точно немає сенсу щось писати, бо він якраз і очолює корупцію в цій лікарні.
Сунуся в чужі справи• 26 мая 2024
Ответ дляСонячний день
Направлення можна попросити по вайберу після операції. Я так робила. А лікарю сказати. що є напраавлення. А, якщо привезла швидка, то безкоштовно і без направлення
автор И.О. человека • 26 мая 2024
Ответ дляТак точно!
ДБР здесь причем?
Це їхня підслідність...
Так точно!• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це їхня підслідність...
Нет, конечно. Они занимаются работниками правоохранительных органов и судов.
Марафетчица• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Какая сумма вопроса?
Сунуся в чужі справи• 26 мая 2024
Чекайте. У вас не стиковка. По швидкій чи планова?