Тётя Хрюша• 26 мая 2024

Як вибачитись перед колегою? Просто сиджу і плачу від того яка я тварюка

Чи то у мене пмс чи що.
Ситуація: один колега намагався до мене залицятись, я грубо відшила , сказавши що він страшний і не в моєму смаку.
Він продовжував мене зачіпати, я продовжувала над ним глузувати.
Як тут сталась неприємність на роботі, всім стало на мене пофіг, я на межі звільнення.
Дуже переживала. Він постійно запитував, як справи, чи вдалось вирішити проблему. Коли говорила з директором, крутився біля кабінету, переживав
Я вийшла плачучи, він почав мене обіймати і заспокоювати.
Таки залишаюсь, але відчуваю себе такою тварюкою…він до мене добре ставиться, а я знущалась над ним. Хочу вибачитись, але чи не буде це зайвим?
Знаєте, мене просто розчулило до сліз, коли він мене заспокоював і казав ‚все добре, не плач‘
автор Тётя Хрюша • 26 мая 2024
Ответ длядамаАмстердама
Ні мені дійсно цікаво. Що вас побудило які мотиви, чисто психологічно. І ще дивно, що з коментарів це питання ніхто не задав. Чи то я щось не розумію в цьому житті, чи як?
Я не можу вам пояснити
Просто кайфувала від його уваги

Дон Пэдро• 26 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Іскра прокинулась
Правда чи подобаюсь я йому ще - питання
Оно вам надо, на работе не стоит заводит роман
Брюлик в стразах• 26 мая 2024
блін, була в мене історія, залицявся до мене хлопець, квіти сюрпризом, запрошував скрізь де можна і не можна аби домогтися моєї уваги, подарунки, допомогу завжди пропонував. я динамила його, не використовувала, хоча могла. квіти приймала і дрібнички, бачились іноді коли мені було нудно.
потім роки через два я вирішила дати йому шанс, зблизились, був секс, після сексу я думала він морознеться, але ні. але потім сказав «вибач, я не можу без кохання» 🤣
чи то помста була, чи шо хз.
Байрактара• 26 мая 2024
А мне вот интересно, ну не нравится человек, а зачем хамить и обижать? Почему нельзя просто нормально это объяснить? Или он вас преследовал?