интайм_не_предлагать• 26 мая 2024
Право бути собою
Сьогодні говорила з подругою, ну з тих, з ким можна відкрито говорити про свої погляди.
Про те, де межа між толерантностю та особистими кордонами інших?
Ну наприклад, якщо заявити зараз що тобі не подобається пісня Немо, тебе захейтять, бо ти не толерантна до його самоідентифікації. І ніхто з хейтерів навіть не замислюється, що тобі дійсно просто не подобається пісня. Навіть якщо б її виконував чувак в смокінгу чемно стоячи перед мікрофоном.
Якщо ти скажеш, що ти не любиш тварин. То все, вважай що відкрила портал до пекла. А ти можеш просто їх не любити. Ну на тому ж рівні, як не любити рок, чи не любити каву. Не любити не дорівнює ненавидіти і точно не означає що людина знущається над тваринами. Просто не умиляється ними. Так само як і чужими дітьми.
Де для вас межа між толерантностю і власними кордонами та правом на власні вподобання?
Давайте тільки поговоримо з повагою до думки опонентів. Без переходу на особистості
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
Ответ дляСусановна
А Немо - це хто?
Переможець Євробачення
Каркуша Клара• 26 мая 2024
Ваше право быть собой никто не отнимет у вас. Значит вы еще не готовы проявлять себя без оглядки на мнение окружающих. И это же касается соблюдения личных границ.
Сметчица• 26 мая 2024
Межа у тиші. Люби / не люби що хочеш,але не труби про це на кожному кроці. Тоді не буде ніякої хвилі хейту. Хочеш заявляти про свої вподобання на весь світ- будь готовий, що це сподобається не всім
Запасная спина• 26 мая 2024
При чем тут границы , я не очень поняла? Ваша не любовь к Немо кого - то задевает, или что?
Сусановна• 26 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Переможець Євробачення
Аа, вибачте, не дивилася. Щодо теми, я не люблю котів, людей взагалі, дітей зокрема. Але мені глибоко пофіг думка оточуючих щодо моїх невподобань
Ниф_ниф• 26 мая 2024
Ну, автор, смотрите. Вы заявляете, что не любите собак, детей и тд. И не понимаете тех, кто это любит. Другие так само могут сказать, что не любят вас. Понимаете?
Альфасамка• 26 мая 2024
нажаль, ні з ким. Ніколи не розкривайтесь людям і не висловлюйте свої погляди на політичні, суспільні, репродукційні і сексуальні теми.
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
Ответ дляНиф_ниф
Продовжіть вашу думку. Бо я ніде не писала, що мене мають любити всі.
Каркуша Клара• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Золотые слова
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
На всякий випадок. Тема просто поговорити. Ні про які конкретні ситуації не йдеться
Встидаюся запитать• 26 мая 2024
А яка різниця, що думають інші з приводу ваших вподобань?
Я люблю читати Поттера, та іронічні детективи, типу Донцової (тільки не можу знайти не російські тепер).
Люблю клубну музику в свої 47.
Не люблю пляжі і засмагати. Не фарбуюсь і не користуюсь косметикою.
І мені байдуже, що думають інші, особливо тут на форумі.
Можу дослухатись до друзів або чоловіка, хоча вони як раз мої вподобання розділяють або сприймають мої нормально.
Люблю клубну музику в свої 47.
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Це 1000%
Каркуша Клара• 26 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Что вас напрягает конкретно? Что не со всеми и не всегда можно обсуждать ваши взгляды и мнения. Ну так странно, что вы только сейчас это обнаружили) жизнь постоянно подбрасывает «нарушителей личных границ» или тех, кто несогласен с вашим мнением. В этом и есть вся дипломатия- на вкус и цвет товарища нет
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Люблю клубну музику в свої 47.
Ви трішки не зрозуміли тему.
Питання не в тому, чи пофігу мені чи ні що про мене скажуть.
Питання в цілому, більш масштабно, що є речі , які насправді не несуть ніякої образи чи дискримінації, але все рівно їх сприймає суспільство зараз як один з смертних гріхів.
Кнопус• 26 мая 2024
у мене такої проблеми не виникало, можу відкрито говорит про те, що особисто мені не подобається. Ніякого хейту це не викликало, якщо говорити коректно і не переходити на особистість. Ось тут і межа.
Natalia505• 26 мая 2024
А для чого комусь розповідати про свої особисті вподобання? Форма- висловити думку може бути будь якою. Слова, можуть бути не категоричними, а нейтральними, толерантними. А якщо любиш рубати правду матку то будь готовий до аналогічної відповіді.
Я не люблю тварин- я до них байдужа.
Мені подобається пісня Немо-а мені подобається пісня Хливнюка Фіртка. Не висловлюйте негатив,це не обов´язково.
Я не люблю тварин- я до них байдужа.
люблю_тортики• 26 мая 2024
Для мене межа в тому, як саме говорити.
Одна справа «мені не подобаються пісні Немо, не на мій смак», а зовсім інша «Немо гімно, пісні гімно і всі, хто його слухають дурачки без смаку»
Мій не такий• 26 мая 2024
Трошки не зрозуміла. А чому не можна сказати, що щось подобається чи ні. Людям байдуже на інших та їх думки.
Natalia505• 26 мая 2024
Ответ дляМій не такий
Це неправда. Не байдуже.
ТихоЯ• 26 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ви трішки не зрозуміли тему.
Не обращайте внимания.
Сусановна• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
На політичну тему треба висловлюватися.
Летюча помилка• 26 мая 2024
По-моему, у Вас перебор. Сказать, что тебе что то не нравится или нравится - абсолютно нормально. Я например, равнодушна к собакам, даже щенкам, этот факт никогда никого не пугал, как и множество других моих высказываний. Но просто я не спорю: лучше/хуже, а просто говорю мне не нравится. Это ж не значит, что что то плохо, а просто мне не нравится)
Мій не такий• 26 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Це неправда. Не байдуже.
мені байдуже. Дискутувати прикольно, нав´язувати тільки одну точку зору - ні, але занадто категоричних людей не зустрічала, а може я з ними не спілкуюсь.
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Я не люблю тварин- я до них байдужа.
Але ж це саме те, про що я написала. Потрібно вигадувати як краще сказати, якими словами. Щоб не дай Боже не змогли знайти до чого придивитися. А хочеться бути більш вільним в спілкуванні. Ну , наприклад, в компанії колег за кавою.
Natalia505• 26 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я не вигадую, це підсвідомо. В нас нація забагато говорить автор. Ми дуже відкриті, цим користуються і я вважаю це неправильно. Ми пхаємо носа, засуджуємо, повчаємо і даємо поради тим хто не просить.Ви не залишаєте приватності для себе, ви даєте привід ображатись на Вас і додумувати, викладаєте свої вподобання на стіл, для загального доступу. Свобода не в болтавні за кавою.
И.О. человека• 26 мая 2024
Ця межа ввічливість називається. Спілкування irl зобов´язує до ввічливості, бо можна отримати по морді. Хейтер підіжме губи і більше з вами не спілкуватиметься. Соцмережі - інша річ, там можна все, бо хейтер знає, що ви його ніколи не побачите і, відповідно, межі роги їй не врубите.
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Розмови , наприклад, про музику - це є розмова ні про що. Якраз з тих , про які можна говорити за кавою.
интайм_не_предлагать
• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Згодна з вами на всі 100000