Играю у края• Изменено 26 мая 2024

Канада, хто повернувся, чому?

Цікавить тема чому повертаються українці ,клімат чи дороговизна?
Хомо_сапиенс• 27 мая 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Это микроскопическая страна - там и работы на всех не хватает. И не примет она всех желающих.
Понятно

Губи до вух• 27 мая 2024
Ответ дляМарс атакует
Щоб Ви розуміли я живу під Ванкувером і це от скрін віджета погоди на сьогодні і наступні пару днів 😅
Я читала , что там часто дожди и влажность
Хомо_сапиенс• 27 мая 2024
Ответ дляМарс атакует
А 2 роки життя у Польщі до Канади то фігня, да?
Так тож было до полномасштабной.
Или вы разницу не понимаете между до и после?
База_птеродактилей• 27 мая 2024
А якщо Англія?
Марс атакует• 27 мая 2024
Ответ дляГуби до вух
Так і є.
І дуже різкі і часті зміни погоди.
Кондуктор автобуса• 27 мая 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А какие страны в Европе нормальные с точки зрения минимизации рисков?

Если что-то будет, то это затронет все страны
Великобритания
Помаранчова душа• 27 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
А якщо Англія?
Если в большом городе, то еще так-сяк. Если отъехать в провинцию - прослезитесь.

Марс атакует• 27 мая 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так тож было до полномасштабной.
Я встигла пожити в Польщі і до, і після.
І вище якраз і пишу про те, що розумію, що наразі ситуація з відношенням поляків вже інша. Але якщо Вам так хочеться домахатися - не буду заважати 😂
База_птеродактилей• 27 мая 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Все так погано?
Хомо_сапиенс• 27 мая 2024
Ответ дляМарс атакует
И не планировала к вам домахатыся.
Тарабарщина• 27 мая 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Почему вас не брали даже на простые работы официантом, кассиром? Как вы думаете?
Ну в мене тільки одна думка, і власне я думаю що через це я і провалила всі інтерв’ю до трьох останніх на яких таки сподобалась я.
Тут треба вміти гарно себе продати. От люди з природженим вмінням напарювати щось на третій день знаходять роботу тут. Я по життя трохи невпевнена і інтроверт. Думаю це могли стати причиною. Не вмію себе красиво презентувати.
Ну і інша причина, яка стосується всіх мігрантів. Що Канада запросила за останні роки набагато більше мігрантів, ніж може прийняти і надати роботу. Тому в нас така конкуренція тут, що приходиш на job fair і на всі вакансії величезні стоси резюме лежать в роботодавців.
Я так розумію що ніхто не читає їх навіть.
Ну і я ще в Атлантичній Канаді, тут якщо друг/сусід/брат порадив то беруть. Нетворкінг важливий. Але з цим в мене проблем не було.
Марс атакует• 27 мая 2024
Ответ дляТарабарщина
+100
Губи до вух• 27 мая 2024
Ответ дляМарс атакует
Так і є.
І дуже різкі і часті зміни погоди.
А думали сменить провинцию или у вас работа хорошая ?
Блондинка в Шоколаде• 27 мая 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Я тоже жила в Польше. Страна отличная как по мне, близко к Украине, адаптироваться очень легко. Но есть и минусы, например поляки нам не очень рады, это если помягче сказать.
Я вже додому в Україну повернулася, а мені мої бувші колеги з Польщі гроші переводять, бо мені тут трудно.
Хомо_сапиенс• 27 мая 2024
Ответ дляТарабарщина
Понятно, соискателей больше чем предложений
Помаранчова душа• 27 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Все так погано?
Кому как. Я бы сказала - спокойно и беспонтово.
И_В_офигительных_штанах• 27 мая 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Это в каждой стране сейчас так, к сожалению
Святатабожа• 27 мая 2024
Ответ дляМарс атакует
Я планую повернутися в Польщу.
Бо одна не виводжу трати, жити завжди на оренді з кимось мені було прикольно у 20 років, а зараз після 30 вже напрягає.
Евалюація диплому не дала ніякого толку, а коштів йти і ’довчатися’ для канадського диплому у мене немає.
Англійська у мене добра, але тут у кожного бомжа англійська і це просто робить ширшим перелік фігових робіт, не більше.
Пробувала себе у 2 провінціях і розумію, що шансів жити сито і комфортно у мене тут немає.
А в Польше кем работали и где жили, если не секрет
Хомо_сапиенс• 27 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я вам верю. Верю, что и там есть хорошие люди, я и сама знакома с хорошими поляками. Но недовольных там очень даже хватает с лихвой.

Ms. Откровенность• 27 мая 2024
Зі знайомих дві сім´ї повертаються до Польщі, де раніше жили , так як в Канаді треба обом впахувати як Папи Карло фізично багато, чисто щоб покрити зйом невеличкої дорогущої квартири + на прожиття і все, можливості щось відкласти немає. Притому рівень комфорту життя при таких же умовах в Польщі в них був більший , так як могли щось відкласти і відкладали , сам рівень життя був кращий бо більше могли собі дозволити , подорожі і відпочинок в тому числі . В Канаді не можна щоб хтось захворів , інакше не потягнеш дорогущу оренду + медицина сильний мінус. Ще один син знайомої марив Канадою, виїхав з дівчиною з Європи , за кілька місяців дівчина повернулась бо в Європі теж було краще для неї, хлопець переїхав до США і на разі там.
Святатабожа• 27 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ты получишь необходимую помощь, особенно если нужно экстренно. Но плановые операции долго, но они бесплатные.
Но как бы мы не критиковали их медицину- там люди живут долго, в отличие от наших
Все долго живут или мы банально не видим тех, кто рано умер?
Тарабарщина• 27 мая 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так, на одну вакансію в середньому 150 резюме приходиться, і зазвичай на роботи де особливих професійних навичок не треба конкуренція шалена.
Але в мого хлопця і сестра канадка, з освітою шукала роботу приблизно скільки часу як і я. Дуже напористим треба бути щоб виділитись серед конкурентів.
Марс атакует• 27 мая 2024
Ответ дляГуби до вух
Я вже міняла один раз провінцію, але як то кажуть: от перемены мест слагаемых сумма не меняется😅
Погода тут для мене це якраз взагалі найменший мінус 🫢
ПампушОК• 27 мая 2024
Никто не возвращается, это все влажные фантазии зелеботов.
И_В_офигительных_штанах• 27 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Возвращаются, причем очень много людей. Но НЕ в Украину, а в ЕС
Кукарикуууууу• 27 мая 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В Ирландии очень много работы. Конечно не офисной для начала. Но даже на самой простой, при работающих 2 в семье, будешь жить хорошо. И машина будет, и жилье сможешь взять в ипотеку и на отдых ездить.
Дождей не больше чем в Польше и Германии. Зимы нет как таковой. Природа супер.
Марс атакует• 27 мая 2024
Ответ дляСвятатабожа
Жила в околицях Вроцлава, потім вже у самому Вроцлаві. Починала на заводі, як і більшість, думаю. Там дійшла до невеличкої ’білої’ посади і з цим досвідом пішла на administrator biura (шось типу офіс-менеджера) + з польською подружкою мали невеличку кафешку.
Хомо_сапиенс• 27 мая 2024
Ответ дляМарс атакует
Типо рекрутером работали?
База_птеродактилей• 27 мая 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Вистачає грошей, якщо працювати на некваліфікованій роботі? Наприклад мамі з дітьми?
Марс атакует• 27 мая 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Типо рекрутером работали?
Ні, скоріше як секретар-діловод.