Играю у края• Изменено 26 мая 2024
Канада, хто повернувся, чому?
Цікавить тема чому повертаються українці ,клімат чи дороговизна?
Не заздріть тьоті• 28 мая 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Насилу дочитала. Ох і фантазер. Не був, ти, дядько, в нормальних ресторанах. Ти був у забігаловках. Нам абсолютно чужі люди допомагають - школа зробила підтримку для батьків -переселенців. Всі прийшли після роботи. Школа - запропонувала перекус - банани, соки, воду, крекери. Норм? Українська школа хоч раз когось пригостила після роботи?) Самі вчителі запросили з різних організацій волонтерів, які прийшли і надали інформацію, хто з них і чим може допомогти - в тому числі, які розваги для дітей. тут і походи, і прогулянки на велосипедах, поїздка на Ніагару, різноманітні заходи спортивні - баскетбол, бадмінтон і т.д. Поки тривають заняття у школі, школа влаштовує сімейні вечори для батьків і дітей - перегляд фільмів, як один із варіантів. Також школа разом з місцевою бібліотекою проводять спікінг -клуби - безкоштовно. Вивчення іноземної мови від Канади також є безкоштовним, я і батько навчаємось на таких курсах. Узяв в бібліотеці безкоштовний проїзний і користуєся громадським транспортом.
Щодо програмістів....нормальні програмісти тут працюють і дуже в них все добре. Мій син, навчається в Канадському коледжі, оплачує роботодавець за частину заробітної плати, інша частина дає змогу знімати сину житло в Торонто, купувати їжу, одяг і ще кудись подорожувати з друзями. І він ще просто джуніор. Друзі програмісти іде зважаючи на 22 відсотки податків, почувають тут себе шикарно. Тому, напевне, просто ви такий спеціаліст. Чому не візьмете і не пройдете хоча б ті ж самі курси від універу Торонто з програмування, щоб підвищити кваліфікацію і показати на співбесіді, що ви займаєтесь своєю освітою і не зупинились у розвиту на рівні українського вузу? Якщо ви такий спеціаліст, що вам краще закінчити ПТУ, то питань нема. Але чому мій син у 14 років може знайти курси з програмування онлайн і навчатись (є безкоштовні, а є за символічну плату), а ви - ні? Щось, окрім ниття, я нічого не побачила, що ви зробили, щоб вас захотіли узяти на роботу.
Вибачте, що не по темі, а еурси прошрамування безкоштовні українською чи англомовні? Моєму скоро 14, теж шукаємо, українські дуже дорогі
Як міряти?• 28 мая 2024
Ответ дляOL@
нкт, есть люди, которые слышали, что в Канаде очень большие зарплаты и большая украинская диаспора
А диаспоры их содержать будут? Толку от диаспоры?
На зарплату ещё устроится надо и ее заработать. Жилье снять очень дорого, ведь не за один месяц платить сразу.
И без машины там сложно, огромные расстояния и морозы большее время года.
А по теме, в тик токе попадалось полно переехавших под шумок визы, хотя ехали изначально не с Украины. Подписалась, потому что сама думала уехать, смотрю, где лучше.
Так почти все вернулись обратно, с разных работ, условий, сами и семьями, одна только осталась, ей возвращаться некуда. А и еще одна девушка с мужем, но они свою кондитерскую открыли уже, давно видно переехали, до куаэт.
Остальные вернулись в Польши и где они там были изначально, Чехии.
Гірчинка• 28 мая 2024
Ответ дляДоктор Варвар
ви їх фудбанки бачили?
Слава богу дякую що не бачила в реалі і сподіваюсь не побачу.
Простоваля• 28 мая 2024
Ответ дляElani
♀️
Ещё одна у которой нехватка рабочих рук в Канаде. Откуда вы такие берётесь? Это что по вашему?
И_В_офигительных_штанах• 28 мая 2024
Ответ дляElani
Брлее 100 кандидатов- это не количество подавшихся. А количество просмотров вакансии
Это НЕ просмотры. Там указано, что это именно те, кто выслал резюме
Простоваля• 29 мая 2024
Ответ дляElani
♀️
Хотя бы до А1 попробуйте выучить английский, там написано что линкедин считает кандидата по нажатию кнопки аплай. Про число просмотров, там и полслова нет.
Помаранчова душа• 29 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Для работы на швейке английский не нужен. Что вы к девушке пристали?