Вам нравится как выглядит ваша кисонька? Довольны ли вы ее формой и цветом? Были ли у вас комплекты по поводу ее внешнего вида?
Изменили бы в ней что-то?
Имеет ли значение для мужчин форма киски?
Я всегда комплексовала по этому поводу. Может быть зря переживала.
Ответ дляok1904
як виглядає його мопс?
Кривенький, дивиться краніком вниз.
Ответ дляЕва05
Вы всё ещё с ним?
Да, я його кохаю. Щей й заробляє непогано.
Ответ дляok1904
Ви десь бачили кицьок уродін?
Киценьки- няшечки , муркотушки
Він мене часто ображає і висловлює претензії що до форми моєї кісоньки. Каже що в мене між ногами якась потвора і туди краще не дивитись.
Ответ дляБасина
Прекрасна форма!
Ви не стидаєтесь ходити голою перед своєю кицею?
Kot_v_meshke• 27 мая 2024
Ответ дляОсьминожко
То хай не дивиться, з закритими очима нехай лиже.
Ответ дляЕва05
Ви зараз серйозно чи це юмор?
Шутити про таке? Я що хвора? Звісно я серйозно. Я стидаюсь своєї кицьки. Це не перший мужчина якому вона не подобається.
Ответ дляЕва05
То кидайте його.
Я не розумію навіщо він Вам
Бо ніхто інший на мене не зверне увагу. Або буду одна на мінімальну зарплату, або буду з ним. В мене дуже багато комплексів і мені важко контактувати з чоловіками. А з цим якось вже звикла.