Шаманю второпях• сегодня в 17:54
Хто летів в Турцію з Кишинева?
Як добирались до Кишинева? Це турагент все організовує? Чи до аеропорту самостійно добиратись?
Бритоножка• сегодня в 18:04
Бронировали сами Галтранс за месяц,платили в автобусе, зазор пару часов до регистрации берите еще
Горня капучіно• сегодня в 18:16
До Одессы поезд, потом автобус.
Или напрямую Днепр Кишинёв маршрутка
Шаманю второпях
• сегодня в 18:21
Ответ дляБритоножка
Автор,а какие отели рассматриваете?
Шукаю
Шикаю і викаю• сегодня в 19:24
Самостійно з Миколаєва на своїй автівці, до Одеси, потім через Паланку.Там пару годин в дорозі і аєропор.
Турагенція Tourdream• 1 час назад
Ответ дляКрихітка на всі
Любой каприз за ваши гроши. Что там добираться? От 1200грн
Вже не має за 1200 грн автобусів, паливо подорожчало. Зараз від 1500 грн рейсові автобуси. Мікроавтобуси, реклайнери, автобус зі спальними місцями - звичайно дорожче. Але й комфортніше та часто швидше.