КараПузовна• 27 мая 2024
Чоловік розпускає руки, лякає, що відбере дитину, якщо піду
Сину 4 роки, я хочу піди від чоловіка. Вчора сказала, що більш не можу терпіти знущання його мами. Вона токсична людина. Він знов мене вдарив, це вже втретє. Раніше вибачався, а вчора кричав, що сама я токсична, токсична хвойдо, що мізинця його мами не коштую і рота не розтуляла щоб. На що я відповіла, що він може жити з мамою, а я подаю на розлучення. Вдарив мене по обличчю, почав кричати, що: йди, але дитини ти не побачиш. Я розумію, що треба тікати, наразі шукаю житло, але мене колотить сильно, десь я вірю, що він може забрати дитину, назло мені. Напевно мені психолог треба, бо руки тремтять від тривоги, не можу думати нормально.
КараПузовна
• 27 мая 2024
Ответ дляНе за Будка
Тримайтесь. Моя дорогенька
Дякую. Дуже важко зараз морально
Виправлялочка• 27 мая 2024
4 года назад он был сказочным принцем, а его мама доброй феей. Ребёнок, конечно же, не садиковский, работать Вы не можете, а уйти Вам некуда. И все Ваши слова про уйти, останутся просто словами. Ещё и второго родите.
Капитанша• 27 мая 2024
Купить втихаря билеты и уехать с ребёнком за границу, хоть на время, чтоб он не смог Вас найти.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 мая 2024
Бежать! Без оглядки!
Обычно такие только пугают. Им лишь бы нервы потрепать.
Криниця щастя• 27 мая 2024
позвонить сразу нужно было в полицию - зафиксировать факт насилия в семье
после в суде это бы было против него
понятно страшно и так далее
но нужно собраться в кучу и действовать
причем тут психолог??
психолог вас защитит когда он будет вас лупить?
после в суде это бы было против него
понятно страшно и так далее
но нужно собраться в кучу и действовать
причем тут психолог??
Джинци на Флісі• 27 мая 2024
Так просто дитину не заберуть, ви маєте бути повністю конченою людиною для цього чи у нього супер звʼязки і купа бабла.
Мій колись теж так погрожував.
Якщо нема куди йти, то їдьте за кордон.
Мій колись теж так погрожував.
Якщо нема куди йти, то їдьте за кордон.
КараПузовна
• 27 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Я працюю смм онлайн, заробляю більше чоловіка. Син в садочку. Шукаю квартиру знімати. І так, перший рік він ї його мама здавались дуже приємними людьми. Все почалось десь через пів року від народження дитини.
ВерСаСе• 27 мая 2024
Все буде добре в мене знайома яка знімалася в супер мамі, в неї і крав дитину, все добре зараз вона втекла в інше місто , це нелегко, у вас є робота, дохід? В любому випадку треба йти оці мамині синки вони просто кончені абюзери
Не за Будка• 27 мая 2024
Напишіть Шукаю допомогу сюди в чат телеграм. Там психіатри і психотерапевти. Допомогають жертвам абьюзу
Виправлялочка• 27 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
А почему не ушли после первого удара?
Кокосиха• 27 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Тогда больше не поднимайте тему развода и прочего пока втихаря не снимете себе другую квартиру а тогда уже и подавайте на развод. Не нужно ему этим угрожать, сразу делайте. Раз муж вас бьет то может запросто и деньги отобрать, начать преследовать, мама его тоже будет свидетельствовать какая вы неадекватная.
Замурмишка• 27 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Ребенка он забрать не сможет, если только вырвет с рук и скроется в неизвестном направлении. Он на такое способен?
Уходите уже. Он конченный и мамаша его видать такая же
Да_Я_ТакаЯ_• 27 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
А почему не ушли после первого удара?
Это необъяснимо((
Сразу вспоминается эта девочка из Казахстана, красивая, умничка, а вот почему не уходила?
Ms. Похвала• 27 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Їдьте як можна далі від нього. Інший район міста Вам не допоможе. Тікайте якнайдалі
Борщик• 27 мая 2024
С работой онлайн можно свалить в туман хоть сейчас. По квартире - нечего там искать, берите любую, поселитесь, успокоитесь, потом найдете другую. Документы, вещи побросали в сумки, вызвали такси - и вперед.
Брюльтик• 27 мая 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Это необъяснимо((
Почему не обьяснимо)деньги
КараПузовна
• 27 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
А почему не ушли после первого удара?
Це було, коли сину виповнилось 8 місяців. Якраз в цей день син захворів, прийшла чоловіка мама і сказала, що це я не догляділа за дитиною. Потім тупо вкрала термометр, коли пішла. Не могла знайти після її уходу. Набрала її, запитала, чи бачила вона, може бачила куди я поклала. А вона так тупо: Я взяла!!! Мені треба. Не важно себе почуваю. Я попросила повернути, бо температура у сина велика, треба контролювати. Відповідь: Не істери. Я набрала чоловіка, розповіла ситуацію, він: Чого ти доколупалась, ну вона взяла і взяла, я куплю потім. А ти істеричка. Потім напевно його мама набрала. Він тоді прийшов з роботи и з порогу вдарив мене кулаком у щоку. Раніше не пішла, бо не маю житла і тоді не мала роботи
КараПузовна
• 27 мая 2024
Ответ дляКокосиха
Гроші вже у подруги, вона збереже
Соседушка• 27 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Дякую. Дуже важко зараз морально
А с какой целью вы ему сообщили о своих намерениях? Захотелось ещё немного экшена?
Оно само купилось• 27 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Вот пусть вам это и вернется
Соседушка• 27 мая 2024
Ответ дляКапитанша
Сейчас уже разрешение нужно на вывоз
КараПузовна
• 27 мая 2024
Ответ дляБрюльтик
Не оправдываю мужа,но вы еще глупее него и той мамы,раз там сидите
Я у шостій і у сьомій сьогодні дивлюсь дві квартири, якщо підійде, завтра з ранку перевезу речі
Плету интриги• 27 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Гроші вже у подруги, вона збереже
4 года ребенку, у вас есть доход, а вы еще рядом с ним?
Странная вы женщина
Да_Я_ТакаЯ_• 27 мая 2024
Ответ дляБрюльтик
Почему не обьяснимо)деньги
У той девочки точно не деньги. Да и у автора, видимо, тоже, раз она зарабатывает не меньше мужа, имея маленького ребёнка.
Коли мовчу- приємна жінка• 27 мая 2024
Ответ дляСоседушка
Сейчас уже разрешение нужно на вывоз
не нужно!
Кокосиха• 27 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Гроші вже у подруги, вона збереже
Тогда остались чисто технические вопросы - найти квартиру, найти другой садик ребенку, чуть чуть вынести своих ценных вещей к подруге а потом собраться и свалить с ребенком в неизвестном направлении. Задача со звездочкой взять затем двоих друзей покрепче и сразу же вернуться за остальными своими вещами пока еще никто не опомнился.
Я пані прохана...• 27 мая 2024
Ответ дляСоседушка
Сейчас уже разрешение нужно на вывоз
Не нужно. Не придумывайте