Воленс-неволенс• 27 мая 2024
Потрібно виставити на продаж автомобіль.
Перша моя машина, катаюсь третій рік. планувала більше двох не їздити.але все відтягую. просто не можу наважитись на продаж.
боюся, що наступна може бути проблемною.
Хочу цю продати і докласти максимум 2,5 тис дол. Наступну розглядаю форд Фієста не пізніше 2015 р.
Син каже що краще брати вже Фьюжн, але я не хочу багато тратитись. мені потрібен самий, що не є бюджетний автомобіль.
і якийсь в мене такий страх, просто відчуваю себе якоюсь нікчемою, яка ні на що не може наважитись.
напишіть, як ви розставалися з своїми першими авто..
Воленс-неволенс
• 27 мая 2024
Ответ дляПуГоФФка
А эту чего решили продать? Чем не угодила?
Все добре, до неї жодного питання немає. ніколи не підвела. Але рік 2009, хочу новішу, поки на неї є ціна
Примарочка• 27 мая 2024
Вы покупаете новые машины из салона и не хотите ездить больше 2-х лет?
ПуГоФФка• 27 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ясно. Но опять же, не факт, что будут желающие, быстро и по желаемой вами цене. Сейчас всё легко купить и достаточно сложно продать.
Метелик• 27 мая 2024
Ответ дляПримарочка
А кто говорил, что она новая из салона?
Воленс-неволенс
• 27 мая 2024
Ответ дляПримарочка
Який салон? Це б:у
Примарочка• 27 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Так если она не новая, и покупать будете не новую, ездите на этой, пока нормальная. Продадите, когда частый ремонт требовать будет. Как-то странно звучат ваши 2 года на бушной машине
Примарочка• 27 мая 2024
Ответ дляМетелик
А кто говорил, что она новая из салона?
Это был вопрос, а не утверждение
ПесиКот• 27 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Який салон? Це б:у
То яка різниця 9 чи 12 чи 14 це рік, якщо ця їздить. Згадується прислів´я про кота, який вилизує собі яйця коли нема що робити
Воленс-неволенс
• 27 мая 2024
Ответ дляПуГоФФка
Тож да. Тим більше зараз в цей час.
Метелик• 27 мая 2024
Ответ дляПримарочка
Это был вопрос, а не утверждение
Ну вопрос тогда вообще не в тему.
Воленс-неволенс
• 27 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Я хочу не старіше 2015.чоловік взагалі каже брати 2019. Але боюся в цей час тратитись(
Метелик• 27 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Не скажите. Например, у автора ланос. Ясен пень что хочется что-то посолиднее.
ПесиКот• 27 мая 2024
Ответ дляМетелик
Вибачте, на ’по-солиднее’ не по 2500 докладають, це навіть не смішно
Мяо мой мяо• 27 мая 2024
Зара дуже важко продати, я продаю свою і ціну поставила нижче ринкової і ніяк.
Метелик• 27 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Это у кого как, уж поверьте. Одно дело ездить на ланосе за 3000 дол, другое - на фольксваген гольф за 5500-6000. Или вы реально разницы не видите?)
Воленс-неволенс
• 27 мая 2024
Ответ дляМетелик
В мене машина коштує 6500 . Не ланос. Хочу докласти мінімум 2500. З америки може і фьюжн вийде, але не хочу
Патика-мотика• 27 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Чоловік правий. Беріть новішу фієсту і буде вам щастя.
Воленс-неволенс
• 27 мая 2024
Ответ дляМяо мой мяо
це я вже чула, знайома пів року не може продати.... зараз якесь затишя
Дуб береза• 27 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Кому как. Продал знакомый за неделю
Воленс-неволенс
• 27 мая 2024
Ответ дляСтоит
А я шукаю авто. Напишить мені що ви продаєте
та ні, тут зараз забанять ще.
моя ж мета його не продати тут.
але моя порада беріть японця. в мене саме цей виробник. і автомат, або робот. я на чоловіковій механіці боялась їздити. тут як на світ народилась
моя ж мета його не продати тут.
Интимная• 27 мая 2024
Ответ дляПримарочка
Коли потрібен буде частий ремонт, то авто буде важче продати по бажаній ціні
ПесиКот• 27 мая 2024
Ответ дляМетелик
Ланос за 3000, именно) вы прям с авторынка видимо пишите, спец)
ПесиКот• 27 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Кому как. Продал знакомый за неделю
+ авто в гарному стані по адекватній ціні завжди в перший тиждень уходять
Метелик• 27 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Я знаю цены на б/у авто)
Примарочка• 27 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Так перед продажей подлатать ее. Так все делают
Дуб береза• 27 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Так он его даже по торговым площадкам не выставлял. Забрал коллега
Метелик• 27 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Что за золотой ланос за 3000?)
В смысле? Такие цены. Есть и дешевле и дороже, зависит от состояния, года и страны сборки