Здала аналізи , лікар у відпустці
Можливо хтось розбирається і може сказати норма чи ні
ДеньгиНеСдаю• 27 мая 2024
Залежить від віку і статі, всі показники різні для дітей і дорослих і для жінок і чоловіків. В інтернеті є таблиці норм, загугліть і подивіться.
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Для вагітних нажаль табличок не знайшла
ДеньгиНеСдаю• 27 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Для вагітних нажаль табличок не знайшла
Подивіться для жінок вашого віку, а так, дійсно, краще до лікаря.
СкокоМнеДадите• 27 мая 2024
Комусь дуже смішно )
Я вагітна і аналізи здаю кожен місяць. Знаю, про що пишу.
ГЛЮкоза• 27 мая 2024
Автор, не лякайтеся, у вас всі ознаки фізіологічної гіперкоагуляціі вагітних. Консультуйтеся зі своїм гінекологом.
Ответ дляСкокоМнеДадите
Феритин не здавали ?
Феретин 25 був
Вже місяць пью залізо
Ответ дляГЛЮкоза
Я просто пью аспірин тому трохи переживаю бо почалися носові кровотечі
СкокоМнеДадите• 27 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Феретин 25 був
Вже місяць пью залізо
У мене був 14 в 16 тижнів.
Теж п´ю залізо, але гемоглобін вище 115 не піднімається, хоча і не знижується.
Фібриноген для вагітної у вас в нормі .