Горня капучіно• 27 мая 2024

Обмін безготівкових рублів

Доброго дня. Можливо, хтось теж стикався з такою проблемою. До війни був відкритий безготівковий рахунок у рублях. З почтаку війни рахунок заблокований. Зараз згідно закону можна однарозово обміняти кляті рублі на гривня. Приват багк морозиться, каже що немає такого механізма. Може комусь таки вдалося здійснити такий обмін. Поділіться досвідом, будь ласка.
Тро Нью-Йорку• 27 мая 2024
Вивести через донат Ютюберам, але там курс один до 10!

66сезон666серия• 27 мая 2024
В мене готівкою лежать, теж не уявляю, що з ними тепер робити.
автор Горня капучіно • 27 мая 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Як? Якщо рахунок в банке заблокований?
фан L.O.S.T.• 27 мая 2024
А багато грошей?
автор Горня капучіно • 27 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
Можна поїхати закордон та обміняти. Рубль ’не ходить’ тільки у нас
Попихтю та й годі• 27 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
У вас проще, можно у перевозчиков обменять, правда курс может быть не совсем хороший.
Перевозчиков вагон, поищите в ТГ
автор Горня капучіно • 27 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А багато грошей?
Для мене - так, щоб подарувати государству чи банку

66сезон666серия• 27 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Перевозчиков вагон, поищите в ТГ
Спасибо
Вкуси мене• 28 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Пишите в НБУ , пишите в приват,просите разблокировать счёт
автор Горня капучіно • 28 мая 2024
Ответ дляВкуси мене
Писали в Приват, толку ноль. Скзали, что нет механизма по регулированию таких вопросов, к сожадению. Как писать в НБУ, не знаю, буду искать.
Вкуси мене• 28 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Забейте в Гугле сайт НБУ или Минфин,там люди задают вопросы . Удачи
автор Горня капучіно • 28 мая 2024
Ответ дляВкуси мене
Спасибо огромное