Злюка бобер• 27 мая 2024
Один день в Берліні, куди піти?
Всім привіт.
Наших людей зараз багато в Берліні, але я особисто не маю там жодного знайомого. То може тут мені хтось підкаже. В мене сьогодні буде вільний вечір в Берліні. І завтра пів дня до літака. Підкажіть будь ласка, куди обов´язково треба сходити. І що треба скуштувати з місцевої кухні, де поїсти? Може якісь прикольні музеї є?
Я з підлітком. Територіально наш готель не далеко від Трептов парку.
Дякую.
Простоваля• 27 мая 2024
Мы посетили мемориалы и парк там Второй мировой, катались на пароходе и сходили в аквапарк или, как он называется, где рыбки всякие, крокодилы и т.д.