Забобонний фрукт• 27 мая 2024

Як справитися з страхом і панікою?

Збирала полуницю, розгортаю кущ, а там вуж. З дитинства боюсь всіх цих повзучих. Було таке, що навіть втратила свідомість. Зараз закрию очі і воно скручене мені перед очима. А полуниці сила силенна і вона сама себе не збире ((
Непозбувна Бентега• 27 мая 2024
А нікого немає, щоб перед тим як ви збирали, пройшовся біля полуниці і подивився чи віником помахав, щоб полякати тих вужів. Але я не думаю, що у вас там прям кодло. Ну приповз один в гості
Тут как тут• 27 мая 2024
Вони вам нічим не зашкодять, автор.
Він сам вас боїться більше.
Тундиринда• 27 мая 2024
Так убейте его. Точнее попросите кого-то это сделать. Я б уже бежала и пятки б сверкали
Тут как тут• 27 мая 2024
Ответ дляТундиринда
Зачем его убивать?!!
Люди изверги
Тундиринда• 27 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Зачем его убивать?!!
Люди изверги
А что с ним делать? Я тоже их жуть как боюсь. Правда у меня нет дачи и частного двора
Тут как тут• 27 мая 2024
Он, бедняжка, лежит себе, никого не трогает и не собирается!
Тут как тут• 27 мая 2024
Ответ дляТундиринда
Собаку бояться больше оснований, чем ужа. Но почему-то никто собак, которых выгуливают, не боится.
Если автор уверена, что это уж (имеет соотвествующий окрас), то бояться его нечего. Он сам уползет.
автор Забобонний фрукт • 27 мая 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Немає нікого. Син в школі, а донька сама злякалась від мого крику (
Мене це не дуже заспокоює))
Тундиринда• 27 мая 2024
Ответ дляТут как тут
А если укусит или ядовитый. Мне все они на одно «лицо»
автор Забобонний фрукт • 27 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Я б не проти, щоб він полежав в іншому місці.
автор Забобонний фрукт • 27 мая 2024
Ответ дляТундиринда
Колись бабушка говорила, що не можна. Та я б і не змогла.
emerald_88• 27 мая 2024
Ответ дляТундиринда
Уж не укусит даже если автор его в руки возьмёт.
Хороший совет про пошуршать, постучать, палкой покопошить кусты перед тем, как зайти в них.
автор Забобонний фрукт • 27 мая 2024
Ответ дляemerald_88
Страх не укусу. Страх його вигляду там.