Бабо-лебідка• Изменено 27 мая 2024

Чи дійсно табір для біженців це рай? У якій країні таке щастя?

Я без стьобу. Просто хочу зрозуміти логіку порадниць.
Дякую всім, хто відпишеться про власний досвід.
Зілля до весілля• 27 мая 2024
А кто такое говорил?

Tammy21• 27 мая 2024
Я жодного разу не бачила ніде щоб хтось писав про табір-рай. Киньте посилання, будь ласка.
Ленивица-красавица• 27 мая 2024
Кому как

Я не в Украине
Меня все устраивает

Но среди моего круга общения 50% тех, кто не может себя найти
автор Бабо-лебідка • 27 мая 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А кто такое говорил?
У багатьох темах так пишуть.
Не вмію заміряти• 27 мая 2024
Ага, рай. Я в этом раю ночевала одну ночь с 24 на 25 февраля 2022 года. Мы были первые его посетители. Спасибо, больше не надо
Квітка Миру• 27 мая 2024
Це ви вирішили свою фантазію зараз видати за чиєсь припущення?) дайте посилання хоч на одну тему чи шо.
Зілля до весілля• 27 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
У багатьох темах так пишуть.
Не видела такого

Квітка Миру• 27 мая 2024
Ну ясно, срач сам себе не розведе )
автор Бабо-лебідка • 27 мая 2024
Ответ дляКвітка Миру
Сусідня тема, зараз у топі. До чого тут мої фантазії?
ТебеОноНадось• 27 мая 2024
Табір- святилище .
От, як знайдуть тобі окрему квартиру, за яку не потрібно тобі платити, ще й кожного місяця ойро капають на халяву,- ото рай.
Безсовісна кума• 27 мая 2024
Вам захотілося срачу ?
Іншої причини для такої теми немає
Астановитесь• 27 мая 2024
Так не все в лагере живут
Колгоспниця• 27 мая 2024
ну может для тех кто здесь жил черти как, то и рай.
Кошка Мурка• 27 мая 2024
А з чим порівнюєте? Власною квартирою у столиці чи підвалом розрушеного будинку біля кордону?
Голова колгоспу• 27 мая 2024
Думаю такое пишут, кто попал в условия типа общежитие/отель, где у них есть собственное пространство, и только некоторые места общего пользования. Потому что не все лагеря - это спортзалы с раскладушками.
Tammy21• 27 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ви це людям, які з окупації через фільтрацію виїхали розкажіть. Хто місяцями з кацапнею під боком чи під обстрілами сидів, хто руками сусідів ховав у дворах.
Таке враження, що якась паралельна реальність тут(
Скажений гудзик• 27 мая 2024
Такое могут написать только те, кто в избушке жил. В глухом селе у нас. Я без стеба, просто по факту.
Люди, у которых были хоть какие то условия, понимают что лагерь с беженцами разных национальностей - это не рай.
Это общие комнаты, на большое колличество человек, это ширмы-перегородки, это ноль личного пространства, это постоянный шум чужих людей, детей, один душ и туалет на десятки человек, наверное невозможность самостоятельно приготовить еду, невозможность нормально хранить личные вещи....много всего.
Tammy21• 27 мая 2024
Авторка, так що там? Посилання на темки будуть?
Квітка Миру• 27 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Яка саме? Про пінгвінів? Про авокадо? Про секс?

Хропочка з гривкою• 27 мая 2024
Послушаю. Из Харькова надо уезжать, но именно лагеря и оставлиаают. А денег нет чтобы снять надолго, макс хватит на полгода
Колгоспниця• 27 мая 2024
Ответ дляTammy21
яка паралельна реальність? Людина яка лишилась всього свого майна ніколи не буде писати що там для них рай, для них це вимушена міра, але не рай. Хватить ці маніпуляції включати.
автор Бабо-лебідка • 27 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Скажений гудзик• 27 мая 2024
Ответ дляTammy21
Согласна. Если человек прошел через ад у нас, то лагерь покажется раем.
Но не все люди могут жить среди толпы чужих людей. Морально это очень тяжело.
Альфасамка• 27 мая 2024
ви навіть не уявляєте в яких умовах дехто живе. То їм і там рай
Мадам Тю-лю-лю• 27 мая 2024
Для людей из Мариуполя, Волчанска, Бахмута и прочих, стираемых с лица Земли населённых пунктов - рай. Для киевлян и жителей запада Украины- нет.
Tammy21• 27 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Буде. І дякувати безперестану буде, і їсти несмачні бути та картопляний салат з оцетом з посмішкою буде. Це проходить з часом, але дехто на місяці так підвисає. І це точно не їх провина.
Ви не розумієте про що пишете. На щастя, мабуть.
Tammy21• 27 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
Tammy21• 27 мая 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Так(
Нас на 12(?) діб вистачило. І я вдячна тому досвіду насправді, але то неймовірно тяжко.
автор Бабо-лебідка • 27 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Не гавкаю- но охраняю• 27 мая 2024
Покажу кусочек рая))))и это место не первичного приема, а после лагеря