Задолбулька• 27 мая 2024

Цены в селах на западе Украины

Будут ли снижаться цены на дома в селах на западе? Думаете сейчас пик цен?
Укр_жіночка• 28 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
О так так...У рузьких телефонах нема українського алфавіту...
Вы зря паясничаете. У меня тоже телефон настроение так, что любая статья с укр сайта открывается на русском.

Укр_жіночка• 28 мая 2024
Ответ дляМой_ужин
Я даже репертуар знаю, но пока не раскрою секрета.
Ахаха
Кукусикиииииии• 28 мая 2024
Так любі україночки, вже зранку поперегризали один одному горлянки.
Я як раз та рускоговоряща з великого города, що вимушено зараз живе в селі на Прикарпатті.
Хто там був наляканий туалетом на вулиці?
Не бійтесь, маленька школа на 100 учнів, є все і санвузли і гаряче харчування і інтерактивні дочки, і шкільний автобус.
Житло не дешеве, але і будинки гарні, майже у всіх комбіноване опалення. Якщо без санвузла то звісно набагато дешевше.
Вчителька з мікрорайону• 28 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Я хотела в закарпатье домик посмотреть, если что, и сдавать можно будет и как дача. И пока пожить, например. Но наткнулась на пару таких статей и передумала чего-то) Дети школьники. Я такого в жизни не видела туалета.
То все ипсо. С унитазами проблем нет в Украине
Бабуся мороз• 28 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я спеціально доводжу до відома що там фото з рашки...
Вбила фото ,повно такого у нас ,не раші.
Банан-барабан• 28 мая 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Вы тоже ипсо.
Банан-барабан• 28 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А чего украинские ресурсы постят в сети ипсо, работают на врага?
Я просто надеюсь, что с 2019 года успели все же хоть в школах нормальные туалеты сделать.
Банан-барабан• 28 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Спасибо, подскажите, какой район или село.
ЯкаКраля• 28 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Не знаю, що і де ви дивились.
Була влітку в родичів в Тернопільській області, досить велике село, 10 км до траси Тернопіль - Івано-Франківськ, село негазифіковане, то пристойні цегляні будинки під 100 метрів, без зручностей, + літня кухня, всякі стайні, стодоли і курники в комплекті, з городом соток 20 продавались по 5-6тис доларів. Там де воду в будинок провели, вигрібну яму зробили, котел поставили - то вже тисяч 15-17. І повно будинків на продаж.
питання лиш в одному, як там жити, коли всі з нього втікають

Всех в сад• 28 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Удалено администрацией...
Я видела на ЗУ такие туалеты
Укр_жіночка• 28 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Вы тоже ипсо.
Неместная Я• 28 мая 2024
Ответ дляФедорино Горе
Не знаю за покупку. Смотрела посуточно на неделю, 1500-1800 сутки на троих, до жд вокзала 60 км, на машине 1300 км не хотим ехать. Обычное норм жилье, не евро ремонт. Откуда такие цены?(( Короче не были никогда на западной и сейчас не поедем, в стране отдохнуть негде, не то, что спрятаться от обстрелов. За такие деньги и условия пусть сами отдыхают от обстрелов местные в своих дворцах
Снимите в полтавской области, там очень красиво, тихо и дешево
Птица секретарь• 28 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
З нього не втікають, а їдуть на заробітки, як і з інших міст і сіл вже багато років.
Туди багато людей приїхало після початку війни, значить, якщо стоїть вибір - жити в тихому селі без газу або десь в прифронтовій під цілодобовими обстрілами - то відсутність газу це менша проблема.
ЯкаКраля• 28 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Роботи нам значить немає. Автобус максимум раз в день. Краще вже теж як і місцеві жителі за кордон їхати.
Птица секретарь• 28 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Не секрет, що в селах на заході України роботи немає вже не перше десятиліття.
Я нікого не вмовляю, було питання, за скільки можна купити будиночок на Західній, я відповіла, бо знаю. А далі вибір кожного - що робити і куди їхати.
Не кожен може закордон, є ті, хто вибирає саме варіант з будинком в віддаленому селі.
Є ті, хто працюють онлайн, або можуть знайти роботу в селі, або, наприклад, мають сімейний дитбудинок, і таким людям підходить варіант з селом.
ЯкаКраля• 28 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Просто я теж з заходу України. Рівненська обл. І тому прекрасно розумію, що хата за 5 тис - це або проблеми з документами, або в село не дороги, а напрямки. Хоч може я і помиляюсь. В нас багато віруючих і тому села не пустіють. І цін таких немає.
Птица секретарь• 28 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
А я не з Заходу, а з того самого Півдня, який постійно під обстрілами. І тому прекрасно розумію, що село без газу, але і без обстрілів - це не такий і поганий варіант. Але це не всім зрозуміло.
Элька-Карамелька• 28 мая 2024
Ответ дляСлоник-тоник
То на шашлык
Шашлик з вонючого цапа?..Ну то смачного вам...
ЯкаКраля• 28 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Я не про це. А про те, що мало віриться в хати вартістю 5000. Я б без проблем би жила в будинку без газу і зручностей в хаті. В моєму регіоні газу немає і не буде. А все дитинство прожили без зручностей і в домі, і в школі.

Элька-Карамелька• 28 мая 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Шось вы пуквы букаете
Не злитесь. Мы хорошие
И воспитаные
И вас можем научить этикету)
ц
Слоник-тоник• 28 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вы вернулись
Кукусикиииииии• 28 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Коломийський район, с. Шепарівці
Кукусикиииииии• 28 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Мій чоловік електрик, я бухгалтер. Роботи хватає.
Каляка маляка• 28 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
погиб?
Кукусикиииииии• 28 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Подібні статті як пукнуть в небо. У нас в Херсоні жінка в комунальній квартирі провалилась з санвузла на 2 поверсі, на 1 поверх. І про це ж стаття була .
Чи значить це те що всі квартири в Херсоні в подібному стані. Та звісно ж що ні.
Птица секретарь• 28 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Не віриться то не віриться, ваші проблеми.
Я особисто знаю людей, які продають ось такі хати після смерті стариків і саме по таким цінам. Хорошоі, доглянуті цегляні хати з обійстями, з городом. Просто люди вже давно живуть закордоном, або мають квартири в новобудовах Франківська чи Тернополя, і не планують повертатись в село, де залишаються іноді навіть по 2 будинки - від батьків чоловіка та дружини.
І вище я писала - будинки з зручностями там по 15-20 тис, як на мене, адекватна ціна.
Птица секретарь• 28 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ось на олх знайшла першу-ліпшу об´яву. Тут стан не дуже, то за 4 тис точно віддадуть. І це Бучацький район, трохи ближче до Тернополя, а в тому ж Монастириському районі в селах не на трасі ціни такі, як я пишу, на будинки в значно кращому стані.

Посилання видалила, щоб не забанили.
На олкс купа об´яв.
ЯкаКраля• 28 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь

Посилання видалила, щоб не забанили.
На олкс купа об´яв.
Гарний будинок як за такі гроші. В нас не купиш.
Федорино Горе• 28 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ви порівнюєте дві кардинально різні речі, це як диряві сапоги, але рожевого кольору. В мене одна знайома переїхала в село з дітьми, вже грижа на спині з´явилася, бо носить воду з якоїсь чужої хати, а чоловік під обстрілами розважається з друзями в харкові. Можна газ в балонах, але це дуже небезпечно. І такий дім можна розглядати, якщо з чоловіком, якщо чоловік майстер, а не шукати когось тут підбити, тут забити
Леди Репях• 28 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
Искала 2 года назад дачу в ЦУ. Все дома до 15 тысяч у.е. с туалетами на улице. Часто бывало, что добротный дом, красивый участок, но санузел только уличный.
Так что да, полно такого у нас.