Какого цвета взять? И самые сексуальные
Результат:
вже голосів:
7 (21.88%)
Белые. Видно писюн
7 (21.88%)
Черные. Не видно писюн
7 (21.88%)
Синие. Секси пекси
7 (21.88%)
Оранжевые. Метросексуальненько
4 (12.5%)
Красные. Секси
inysik1986• 27 мая 2024
Купую набір,там різні і білі,червоні чорні,дуже подобаються Boss,Hugo,Armani
Ответ дляinysik1986
Я про плавки
Lena-Lena12• 27 мая 2024
Бачила якось рожеві та леопардові стрінги, і пару закохану в них. Цікаво, оригінально. Як хочете себе чітко визначити, беріть щось строкате та сміливе. Як таємницю хочете зберегти, класика не підведе - чорні боксери.
Ответ дляLena-Lena12
Я про плавки!
Купальные
Lena-Lena12• 28 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я про плавки!
Купальные
Я також. Пара в леопардах та малині - то на пляжі було. Дуже оригінально. Беріть чорні боксерки-плавки, буде ок.