А я з косою• 28 мая 2024

Які ліки мають бути в домашній аптечці?

Порадьте будь ласка, які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці
Із того, що треба мені:
Но шпа
Спазмалгон
Парацетамол
Лоперамід
Лоратадин
Стрепсілс
Порошок від застуди
Фармадол

А що ще? Щось не можу нічого більше придумати
Фрикаделька• 28 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Ну якщо ви боїтеся його вживати , то не беріть. Я лікарю довіряю більше ніж анонімам тут
Проконсультуйтеся з іншим , будете здивовані

Свекруховна• 28 мая 2024
Ответ дляФрикаделька
Мене мій лікар задовольняє. Ми не хворіємо. Але ліки є в аптечці про всяк випадок. Навіть якщо це антибіотик, хоча це не так, то якщо він мені знадобиться раз на декілька років, при отруєнні, нічого страшного не буде. Це не ті ліки які необхідні часто.