Слава Українi• 28 мая 2024
Чи можна самостійно промити гланди?
Загострився хронічний тонзиліт, вилітають прям гнійні пробки
Чи можна якось самостійно промити горло ?
До лікаря зараз немає можливості потрапити
Глас_Народа• 28 мая 2024
Беру теплу воду із сіллю і шприц 10 мл- все вимивається на ура. Одужуйте швидше! Стало менше гною в лакунах, не так часто тонзиліт з´являвся.
Слава Українi
• 28 мая 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я выдавливала. И потом хорошенько полоскала.
А як туди добратися ? Чим давили ?
Слава Українi
• 28 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Можна. Є в аптеці спеціальна довга, з загином гла.
😱
А як називається ?
Слава Українi
• 28 мая 2024
Ответ дляГлас_Народа
Дуже дякую !
Впораюсь зі всим• 28 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
А як туди добратися ? Чим давили ?
Купила зубную щетку с мягкой удобной ручкой. Обработала её спиртом.
Рот открыла язык наружу, фонариком с телефонс светила и придавливпла как-то немного снизу миндалины.
Ну это уже нужно приспособиться
Глас_Народа• 28 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Дуже дякую !
Промивайте без голки тільки! Її можете одразу викинути. І водою найкраще вимивається, ніж механічними маніпуляціями.
Оце так цабе• 28 мая 2024
Берете край ложки и надавливание на эти пробки и все выскакивает. Если уже пробки готовые вы на финише
Техпаспорт на медузу• 28 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
😱
А як називається ?
Канюля для промивання миндалин. Вона йде в стерильній упаковці.
Розчин з перекиснем водню ( РОЗЧИНЕНИЙ) + після спрей Ангіноваг.
Одужуйте
Оце так цабе• 28 мая 2024
Ответ длязахідний_діалект
Дівчата, а це боляче?
Да, выдавил и потом болит неприятно
Глас_Народа• 28 мая 2024
Ответ длязахідний_діалект
Дівчата, а це боляче?
Якщо механічно не травмуєте, то ні. Все добре вимивається, навіть ті частинки, які дрібні і невеликі. Десятиліттями був тонзиліт, зараз зменшились прояви у рази.
Сизоока бестія• 28 мая 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Цього не можна робити самостійно.
Прочитайте про сепсис в тримайте руки при собі.
На крайняк , розчином Люголя в гліцерині намастіть.
Allein74999• 28 мая 2024
Мой малый как-то языком нажимал на гланды и выплевывал, а потом я мазала Фукацилом. Но это не гарантия того, что они не появятся вновь
Моська-слон• 28 мая 2024
Только вчера тема была. Я из шприца 20 мл под напором промываю. Без иглы
Слава Українi
• 28 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
А чим промиваєте ? Просто водою ?
Моська-слон• 28 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
А чим промиваєте ? Просто водою ?
Хлорофиллипт спиртовой в теплой воде развожу.
Впораюсь зі всим• 28 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Цього не можна робити самостійно.
Это было года два назад, такие были условия, все нормально.
Как пи странно, после пары таких процедур нет пробок... Хотя до этого годами мыла ходила (((
Сонячний зайчик• 28 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Просто стоя с открытым ртом лить со шприца на горло?
Зараз все скажу• 29 мая 2024
Я іригатором пробувала кілька раз.
Ставила найменший напор і промивала наскільки могла глибоко.