А я з косою• 28 мая 2024

Які ліки мають бути в домашній аптечці?

Порадьте будь ласка, які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці
Із того, що треба мені:
Но шпа
Спазмалгон
Парацетамол
Лоперамід
Лоратадин
Стрепсілс
Порошок від застуди
Фармадол

А що ще? Щось не можу нічого більше придумати
Ангел-предохранитель• 28 мая 2024
Хлоргексидин

Душа компанії• 28 мая 2024
В кожного свій набір. Половина з вашого списку мені точно не треба
Фрикаделька• 28 мая 2024
Парацетамол і антисептик , решта купую, якщо потрібно
lenatash• 28 мая 2024
Від температури (парацетамол та нурофен), вони ж і знеболюючі
Від розладів травлення - ентерос гель
Від пошкодження шкіри - левомеколь, хлоргексидин
Від закладеності носа
Від алергії
МояХатаЗкраю• 28 мая 2024
У меня для детей обязательно смекта, домрид сироп, от аллергии, дексаметазон в ампулах, амброксол, в нос риномистин
Мальовнича даль• 28 мая 2024
От горла
Пакетики от простуды
От кашля
Ношпа, жаропонижающие
Обезболивающие
ЖКТ, сорбенты итд
От насморка
От аллергии
Хлоргексидин, пластырь, бинт, зелёнка или йод
Анонимушка• 28 мая 2024
До 30 років в мене не було аптечки, тільки спазмалгон в сумочці завжди. А як з´явилась дитина, то аптечка сама по собі почала з´являтись. Спеціально купую про запас нурофен, парацетамол, для носа, для горла, від алергії, від кишкових розладів, антисептики, левомеколь, бепантен.

Ворую вкусняшки• 28 мая 2024
Нурофен-парацетамол, назівін, ентеросгель, цетрін, пластири, хлоргексідін, тобрекс. Це те, що є постійно.
Фляшунька• 28 мая 2024
нурофен, парацетамол, смекта, ентерол, стрепсилс інтенсив спрей від горла, алерзин, тизин, бінт, пластир, спіртові серветки, від укусів комах
.
автор А я з косою • 28 мая 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Хлоргексидин
Дякую
В мене є він
дякую аж підскакую• 28 мая 2024
У меня еще
-аквамарин спрей
- стрепсилс
- ингалипт
- нимесил
- амиксин
- мефенаминовая кислота
Пушап Мі мі• 28 мая 2024
Спазмалгон і лоперамід прибирайте терміново. Спазмалгон замініть на ібупрофен
Даю справку• 28 мая 2024
Лейкопластырь на нетканевой основе
ПробілНеПрацює• 28 мая 2024
70% вашого списку мені не потрібна
Тому в кожного аптечка своя
Мальовнича даль• 28 мая 2024
Девочки, а леденцы Стрепсилс хорошо помогают? 100 лет не покупала, не помню)
Мальовнича даль• 28 мая 2024
Ответ длядякую аж підскакую
У меня еще
-аквамарин спрей
- стрепсилс
- ингалипт
- нимесил
- амиксин
- мефенаминовая кислота
Расскажите пожалуйста о мефенаминке. Это при простуде?
Значит надо• 28 мая 2024
Пока сын был маленький, то было от кашля, от температуры, сорбент, раны промывать, антигистаминное, ношпа. А сейчас ничего нет. Покупаю по необходимости. Выбросила все и решила для себя не держать дома ничего. Аптека рядом. И как ни странно, после этого решения в аптеку хожу крайне редко.
Перекус беру завжди• 28 мая 2024
У всіх аптечки незначні, хто ж тоді є клієнтом т великої кількості аптек, що зараз працюють на кожному кроці?
дякую аж підскакую• 28 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
Без понятия
Эти таблетки моя свекровь «прописывает» мужу по любому повышении температуры.

Думаю, что жаропонижающее

дякую аж підскакую• 28 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну так подождите, тут обсуждение базовой аптечки
А когда болячка (а они есть всегда), то там совсем другой список
Щастя-здоровля• 28 мая 2024
У нас есть только то, что осталось от предыдущих болезней + парацетамол пару таблеток и капли в нос ребенку

Больше держать не вижу смысла - аптеки в быстром доступе всегда есть

Если ехать куда-то заграницу наверное взяла бы
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
Это если ничем другим температура не сбивается.
Мальовнича даль• 28 мая 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А детям можно?
У меня аптечка в основном для ребенка.
Редко, но бывает такое что Нурофен сироп не сбивает (если вирус). 10 лет ребенку.
Свекруховна• 28 мая 2024
Жарознижуючі: парацетамол, ібупрофен, менфінамінка.
Ношпа, Панкреатин , еспумизан.
Сорбенти, вода рео, лоперамид, ніфуроксазід.
Евказолін аква, тантум верде, цукерки від болю в горлі.
Траумвель гель, діклофенак . Антисептики. Пластирі різні. Пантенол спрей.
Псилобальзам. Супрастин.
Є двоє дітей, дочка алергік в неї ще є свої ліки.
Мальовнича даль• 28 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Ношпа, Панкреатин , еспумизан.
Псилобальзам. Супрастин.
Нифуроксазид - это от поноса?
У всех он есть в аптечке.
Спрашиваю, может и мне нужно чем то пополнить аптечку...
Свекруховна• 28 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
Нифуроксазид - это от поноса?
У всех он есть в аптечке.
Так
Фрикаделька• 28 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
Нифуроксазид - это от поноса?
У всех он есть в аптечке.
Ні, це кишковий АБ, який не можна просто так призначати
Свекруховна• 28 мая 2024
Ответ дляФрикаделька
Ви інструкцію читали? Де ви це берете що це антибіотики? Це протимікробний препарат. Він в аптечці після призначення лікаря, що його можна вживати при діареї.
Фрикаделька• 28 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Це він і є, просто місцевої дії
Свекруховна• 28 мая 2024
Ответ дляФрикаделька
Це він і є, просто місцевої дії
Ну якщо ви боїтеся його вживати , то не беріть. Я лікарю довіряю більше ніж анонімам тут