Зажуженная Жужжа• 28 мая 2024

Какая плитка для туалета сейчас актуальная?

Для простого туалета, без наворотов и идеально ровных стен
Буду благодарна за картинки
Единорог помог• 28 мая 2024
Ответ дляРожева юбка
Ви з якого року віщаєте? Часи сірого бетону вже минули, це вже застарілий дизайн.
грамотная вы наша, подберите автору темы тогда актуальные тренды для бюджетного ремонта. стиль остальной квартиры - совдепия.

Рожева юбка• 28 мая 2024
Актуальність це умовне поняття. Можна купити плитку з дуже древньої коллекції і вона буде виглядати сучасно. Тут головне щоб співпало декілька факторів: щоб сподобався дизайн оздоблювального матеріалу, його ціна і наявність. Все інше не має значення. Я колись давно купила залишки керамограніту по розпродажній ціні, коллекція продавалась 15 років тому і вона пролежала всі ці роки, чекаючи свого зіркового часу. Ремонт робили 5 років тому, поєднала її з сірим бетоном)), так у мене сірий бетон і я раджу зараз так не робити, бо не актуально. Мені до цих пір говорять комплименти з приводу тієї плитки.
Зараз я роблю ремонт в іншій квартирі і обрала нейтральну плитку бежевого кольору, щоб не бросалася у вічі і не дратувала з часом. Хоча є і акцентна стіна з джунглями. Але головний фактор вибору була ціна. Джунглі по 260 грн, беж по 310. Це сумісний санвузол.
Рожева юбка• 28 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Свій бюджетний показала. Можете ображатись, але ваша порада не актуальна. В мене у самій один санвузол в сірому керамограніті під бетон, але поїзд пішов і пригати в останній вагон в 2024 році навіщо?
Незламна Україна• 28 мая 2024
1,5 роки тому робила так
Хотіла світлу ванну кімнату, стомилася від жовтуватого тьмяного освітлення
Візуально збільшила площину приміщення, теж плюс
Матова біла глина
Вакцениро Вона• 12 июня 2024
Ответ дляНезламна Україна
1,5 роки тому робила так
Матова біла глина
Очень красиво, а что за плитка??