Я погнала• 28 мая 2024
Ви б відпустили дитину в табір на 10 днів?
Дівчинка, 10 років, домашня, коси нижче попи.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Ну а мне очень некрасиво ’косы’ на девочках такого возраста.
Хвост гораздо красивее
Високий хвіст звісно шикарно, але дитина такий не зрбить, ну і він лише пройтися гарно, не ганяти, а враховуючи 3 рази на тижлень фізру, 3 рази на тиждень танці, то лишається один день для звоста. Ну і влітку хвіст - дуже жарко.
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
И низкий хвост тоже красиво.
И ничуть не жарко.
Вы явно придумываете ерунду.
И ничуть не жарко.
Вы явно придумываете ерунду.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Так мама не хочет отпускать даже если б она была под мальчика подстрижена.
Волосы - только предлог.
Ще є атопічний дерматит, який, тьфу-тьфу затих, а там якась річка, чи болото, їх водять купатися. Моя не купається в такій воді. Як це буде, всі купаються, а вона сидітиме. Якщо полізе, то місяців 2-3 будемо заліковувати.
КараПузовна• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Є тато ще і дочка, яка не може визначитися, бо і з подругою і братом хоче гуляти, і на ДН до бабусі, і не знає, які умови в таборі. А там вони спартанські. Годують так собі, сосисками. Ми таке не їмо, ну і дочка вибаглива в плані харчування, але , можливо, табір і навчить їсти все, як поголодає пару днів.
Тато у вас адекватний, видно, бо хоче дитину з ватної ковдри випутати. З такою мамою дитина, як в акваріумі живе і всього боятиметься...
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
К чему вы это пишите?
Не хотите не отпускайте.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Например? Хвост вас не устраивает.
Что вы дочери кроме колоска делаете?
Гульку?
Просто мне странно что в 10 лет дочь не сама выбирает что ей с волосами делать
Моя б ни за что не согласилась ни на какую прическу кроме хвоста в школу к примеру
Что вы дочери кроме колоска делаете?
Гульку?
Вже писала, що хвіст в школу не хоче, бо заважає. Колоски робимо, французьку косу, 2 дульки з хвостів і кіс, одну дульку, з хвоста косу тощо.
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
А что она сама себе делает?
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Моя едет в хорошие условия
Моїй сюди запропонували, маємо те, що маємо.
КараПузовна• 28 мая 2024
Дочка, ніжна фіалка з волоссям до попи, їздила в табір перший раз в 10 років. Все ок. Заплітала вожата щоранку таких Рапунцелів, їх там з десяток було. Їли все, що дають, бо їх вигулювали до нормального апетиту. Медсестра в таборі була і якщо що на зв´язку з батьками. Дочка була дуже задоволена
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
И низкий хвост тоже красиво.
И ничуть не жарко.
Вы явно придумываете ерунду.
И ничуть не жарко.
Вы явно придумываете ерунду.
Ага не жарко, дитина мокра, вночі мркрі коси бувають в спеку. У вас, мабуть, 3 волосинки.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
А что она сама себе делает?
Розпущені, низький хвіст. Все.
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Розпущені, низький хвіст. Все.
Вот пускай с этим и ходит.
Моя тоже так.
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Так это потому что косы ночью.
И у меня с короткой стрижкой в жару может быть мокрая голова ночью.
КараПузовна• 28 мая 2024
Автор, ви якась перелякана, але не там де треба. Тут питання в якому регіоні табір і чи безпечно там, а не що з волоссям робити..
Марафетчица• 28 мая 2024
Я відпускала в свій час. Але вона сама хотіла. І да - волосся постригли до плечей перед поїздкою (з довгого).
Свекруня• 28 мая 2024
Автор, ми другий рік вивозимо діток на природу. Дівчаток з довгим волоссям заплітають вожаті. Не хвилюйтесь.
Пи.си. Головне щоб в таборі був присутній лікар 24/7
ПампушОК• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Так, не хочу відпускати.
Ну так не отпускайте. Какая-то странная.
Тирамісу на терасі• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
то скажіть їй що там фе умови, коси відріжуть, всі будуть знущатися, і взагалі той табір - то найбільше зло після рашки
вона і не поїде
Тирамісу на терасі• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Розпущені, низький хвіст. Все.
і довго ви свою дитину бвіля спідниці плануєте тримати?
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
А хто зна, чи там безпечно буде через 2 місяці, 130 км до АЕС, до кордрну з білорашкою - до 200 км, точно не нагуглила ще.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
вона і не поїде
Та я приблизно такої думки про табори і є. Це місця, якщо у батьків безвихідь, то є куди дитину сплавити.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
До 18 років.
Фізик-ядерщик заочно• 28 мая 2024
Так .
В тому році була моя донька, їй було 9.
Forestcamp мигово . Всього 25-30 дітей , вихователь , 2 вожатих + охоронець .
Цього року поїдемо знову . Зміна - 7 днів
В тому році була моя донька, їй було 9.
Тирамісу на терасі• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
До 18 років.
а потім свято вірите що побутовий інвалід за мить стане самостійнм?
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Чому побутовий - вона молодчинка, прибирає, вішає, знімає прання, готує елементарні страви, погодує себе і брата меншого.
Розбещена цяточка• 28 мая 2024
Моя, домашняя с такими же косами, в прошлом году на 12 дней впервые ездила, в 7 лет. Нормально управилась и с мытьем, и с расчесыванием. Хвосты сама себе вязала, косы плести помагали. В течение этого года уже и сама заплетается, но у нее есть желание уметь самой.
Тирамісу на терасі• 28 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так .
В тому році була моя донька, їй було 9.
дякую за інфо
дивлюсь на їх сайті - ніб зміна 11 днів. я не те дивлюсьє7
і зорієнтуйте пліз по активностям - що було в минулому році? дякую
КараПузовна• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Сплавити... Дуже інфантильна у вас позиція. Чи у вас лише на доньці життя зав´язане і як вона поїде ви нікому не треба? Табір, це місце де діти безпечно випробовують свої і чужі кордони, дорослішають і стають самостійними, плюс весело проводять час. Ця ’ безвихідь’ зараз коштує від 20 тис., то для сплаву то якось забагато зусиль
Тирамісу на терасі• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
везіть зі свого виш-кого р-ну до баби в село
нашо вам той табір?