Я погнала• 28 мая 2024

Ви б відпустили дитину в табір на 10 днів?

Дівчинка, 10 років, домашня, коси нижче попи.
Святатабожа• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Вот месячные меня гораздо больше волнуют.
А вдруг там начнутся.
Я была в детском лагере когда у моей подруги, которую я там нашла - начались. Ей было 12 лет. Мы по шли к меж сестре и она выделила аж одну прокладку. В медпункте не было прокладок, она дала свою. Подругу забрали на следующий день
Некомильфо• 28 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Представьте себе, что есть люди, которые не живут в стране розовых единорогов, как Вы ))
Нормальные люди еще ходят на работу ))
А на советчице каждая вторая жена олигарха )))) Месяцами на море, полгода в горах )))
А НЕнормальні люди можуть мати свою справу і працювати з будь якого куточку світу, представте собі)))
НЕнормальні не ходять на роботу))
І можуть бути на морі місяцями і жити в горах постійно))) тому що купили там булинон
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дочка скаут, ездила в лагеря с 11 лет, в основном палаточные, не только в Украине, но и за границу. Ей нравилось. Единственный минус - практически с каждого лагеря лет до 16 привозила вшей(( Это был постоянный кошмар, есть такие волосы, к которым они цепляются ... Едет с подругой - у подруги нет, у моей есть...
Но в 10 наверное еще рано. По ребенку конечно смотреть нужно.
Дякую.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
А чем вы летом будете ее развлекать?
Басейн, до дідуся з бабусею поїдуть, табір на тиждень поряд, з ночівлею вдома, Закарпаття, море, та літа того стільки, що як його все втиснути в ті 3 місяці.
Велосипеди, подружка найкраща поряд живе.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляОднозначно
А где табор? Может он где-то в Ужгороде, тогда да. А так нет. За границу, да, если ребенок сам хочет, конечно
Рівненська область.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляОднозначно
Гарно это чужим, вот пусть кому гарно те и растят. А если обладательнице некомфортно, то зачем? Для мамы? Ну бред же. Я своей растила, потом она в 10 сказала, что хочет каре, год уговаривала. А потом думаю, ну зачем, если ребенок хочет. Подстригли, сначала немного короче , нет не то. Потом в итоге каре, ребенок счастлив , ну а это самое главное
А моя різати не хоче, в кожного своє щастя.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Моя їздила в 10 років на 2 тижні. Щоправда, не дуже далеко від дому, щоб забрати, якщо що. Бо перший раз. Наплели їй афрокосичок та й поїхала. Можна ще дреди.
Дякую, а це далеко, півдня добиратися.
Однозначно• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Ну так у вас есть время ее научить ухаживать за ними и ехать. Но самое главное условие- если ребенок хочет ехать!
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляКукусики
не пускаю, боюсь извращенцев, да и старшие мальчики тоже небезопасны.
Меня мама отпустила в 11 только под присмотром знакомой, которая была пионервожатой нашей. Если по этой части вы уверены - можете отпустить.
Не впевнена, теж цього боюся, в мене дочка доволі гарна, а їхня иойова не зможе за всіма вслідкувати, а там будуть ще діти з усієї України, ще в душі, туалеті щось зроблять. Тут в школі придуркуватих дітей вистачає.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Такий відпочинок взагалі не розглядаю, особливо після того як в Одесі загинули діти в таборі. В мене запасних дітей немає.
А що було, приліт?
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Мой Вам совет,не отправляйте,вы такая душная,без обид
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну так если мамы живут с детьми в Одессу и Харьков в Карпаты,где детям безопаснее?
Квітка папороті• 28 мая 2024
Син їде через 10 днів в Болгарію з командою, а потім, в кінці червня, в Яблуницю на 13 днів. Йому 11 років. До цього був двічі в таборах на Київщині. Перший раз у 9 років.
Не може дочекатися поїздок.
Але для того, щоб дитині сподобалося, табір має бути не самий дешевий.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляСвятатабожа
Нічого хорошо в цьому немає. Пряма кишка розтягується в тому місті де збирається багато відходів, і потім не дуже стягується назад. По друге не знаю як у вас, але зʼявляється роздратованість, поганий настрій.
Родичка померла від інтоксикації, 8 днів не могла сходити.
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляРадість моя
Я вот вспомнила свою поездку в лагерь в детстве
8 дней подряд не могла сходить в туалет по большому. Родители забрали потом. Есть такая штука как «запор путешественника» от стресса
Одни беды от этих лагерей, я б своего ребенка не пускала
Миллионы детей ездят без этих удивительных историй держите под юбкой дальше детей
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Простите за офтоп, но зачем 10 летней девочке такие косы?)
Ваша идея ? )
Бо гарно, моя ідея була відрощувати від народження, а вона не хоче різати, трясеться над ними.
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Я читаю ваши комментарии, удивлена,как вас замуж взяли такую нудную
Олена_Луг• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Бедная девочка. Очень жаль ее
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Сплавити... Дуже інфантильна у вас позиція. Чи у вас лише на доньці життя зав´язане і як вона поїде ви нікому не треба? Табір, це місце де діти безпечно випробовують свої і чужі кордони, дорослішають і стають самостійними, плюс весело проводять час. Ця ’ безвихідь’ зараз коштує від 20 тис., то для сплаву то якось забагато зусиль
Ну щоб заробити 50-100 тис, то на 20 можна і розкошелитися.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
везіть зі свого виш-кого р-ну до баби в село
нашо вам той табір?
Якого району?
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Душная і без обід, це замаскована образа.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляКвітка папороті
Не може дочекатися поїздок.
Та вартість взагалі не грає ролі. Тут у нас конкретний табір, без вибору.
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Бедная девочка. Очень жаль ее
Чому це жаль?
автор Я погнала • 28 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Я не нудна, а думаюча.
Губки-уточкой• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Я не нудна, а думаюча.
Вы правы. А то почитаешь некоторые комментарии и такое впечатление, будто они детей на принтере печатают. Пофигизм 80 уровня в отношении родных детей.
Губки-уточкой• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Я не нудна, а думаюча.
А по теме, не отпускайте никуда ребенка. Вы же слышите вокруг что пишут и говорят? Что ожидают летом? Ну вот представьте, вдруг случится страшное и будет паника? Кому ваш ребенок будет нужен? Пусть это лето около вас побудет, дальше будет видно.
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
У Вас,ко всем
Олена_Луг• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Чому це жаль?
Мечтали о длинных волосах? Так почему себе не отращиваете, а мучаете ребенка?))
И не говорите, что она сама хочет эту тяжесть на голове тягать
Gvenna• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Це пластунський табір
Ооо) мрія)
Белоснежко• 28 мая 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Моїй 10
Волосся довге
Рік тому привчила мити самій
Матусі, а навіщо тоді це волосся, якщо для дитини це тягар?

Ні, звісно, це краса. Для інших.

Нещодавно донька подруги сама ножицями ’зробила’ собі каре у ванній, 11 років. Потім виправляли у перукаря. Я подругу втішала сьогодні.