Я погнала• 28 мая 2024
Ви б відпустили дитину в табір на 10 днів?
Дівчинка, 10 років, домашня, коси нижче попи.
Святатабожа• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Вот месячные меня гораздо больше волнуют.
А вдруг там начнутся.
Я была в детском лагере когда у моей подруги, которую я там нашла - начались. Ей было 12 лет. Мы по шли к меж сестре и она выделила аж одну прокладку. В медпункте не было прокладок, она дала свою. Подругу забрали на следующий день
Некомильфо• 28 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Представьте себе, что есть люди, которые не живут в стране розовых единорогов, как Вы ))
Нормальные люди еще ходят на работу ))
А на советчице каждая вторая жена олигарха )))) Месяцами на море, полгода в горах )))
Нормальные люди еще ходят на работу ))
А НЕнормальні люди можуть мати свою справу і працювати з будь якого куточку світу, представте собі)))
НЕнормальні не ходять на роботу))
І можуть бути на морі місяцями і жити в горах постійно))) тому що купили там булинон
НЕнормальні не ходять на роботу))
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дочка скаут, ездила в лагеря с 11 лет, в основном палаточные, не только в Украине, но и за границу. Ей нравилось. Единственный минус - практически с каждого лагеря лет до 16 привозила вшей(( Это был постоянный кошмар, есть такие волосы, к которым они цепляются ... Едет с подругой - у подруги нет, у моей есть...
Но в 10 наверное еще рано. По ребенку конечно смотреть нужно.
Дякую.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
А чем вы летом будете ее развлекать?
Басейн, до дідуся з бабусею поїдуть, табір на тиждень поряд, з ночівлею вдома, Закарпаття, море, та літа того стільки, що як його все втиснути в ті 3 місяці.
Велосипеди, подружка найкраща поряд живе.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляОднозначно
А где табор? Может он где-то в Ужгороде, тогда да. А так нет. За границу, да, если ребенок сам хочет, конечно
Рівненська область.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляОднозначно
Гарно это чужим, вот пусть кому гарно те и растят. А если обладательнице некомфортно, то зачем? Для мамы? Ну бред же. Я своей растила, потом она в 10 сказала, что хочет каре, год уговаривала. А потом думаю, ну зачем, если ребенок хочет. Подстригли, сначала немного короче , нет не то. Потом в итоге каре, ребенок счастлив , ну а это самое главное
А моя різати не хоче, в кожного своє щастя.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Моя їздила в 10 років на 2 тижні. Щоправда, не дуже далеко від дому, щоб забрати, якщо що. Бо перший раз. Наплели їй афрокосичок та й поїхала. Можна ще дреди.
Дякую, а це далеко, півдня добиратися.
Однозначно• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Ну так у вас есть время ее научить ухаживать за ними и ехать. Но самое главное условие- если ребенок хочет ехать!
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляКукусики
не пускаю, боюсь извращенцев, да и старшие мальчики тоже небезопасны.
Меня мама отпустила в 11 только под присмотром знакомой, которая была пионервожатой нашей. Если по этой части вы уверены - можете отпустить.
Не впевнена, теж цього боюся, в мене дочка доволі гарна, а їхня иойова не зможе за всіма вслідкувати, а там будуть ще діти з усієї України, ще в душі, туалеті щось зроблять. Тут в школі придуркуватих дітей вистачає.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Такий відпочинок взагалі не розглядаю, особливо після того як в Одесі загинули діти в таборі. В мене запасних дітей немає.
А що було, приліт?
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Мой Вам совет,не отправляйте,вы такая душная,без обид
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну так если мамы живут с детьми в Одессу и Харьков в Карпаты,где детям безопаснее?
Квітка папороті• 28 мая 2024
Син їде через 10 днів в Болгарію з командою, а потім, в кінці червня, в Яблуницю на 13 днів. Йому 11 років. До цього був двічі в таборах на Київщині. Перший раз у 9 років.
Не може дочекатися поїздок.
Але для того, щоб дитині сподобалося, табір має бути не самий дешевий.
Не може дочекатися поїздок.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСвятатабожа
Нічого хорошо в цьому немає. Пряма кишка розтягується в тому місті де збирається багато відходів, і потім не дуже стягується назад. По друге не знаю як у вас, але зʼявляється роздратованість, поганий настрій.
Родичка померла від інтоксикації, 8 днів не могла сходити.
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляРадість моя
Я вот вспомнила свою поездку в лагерь в детстве
8 дней подряд не могла сходить в туалет по большому. Родители забрали потом. Есть такая штука как «запор путешественника» от стресса
Одни беды от этих лагерей, я б своего ребенка не пускала
Миллионы детей ездят без этих удивительных историй
держите под юбкой дальше детей
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Простите за офтоп, но зачем 10 летней девочке такие косы?)
Ваша идея ? )
Бо гарно, моя ідея була відрощувати від народження, а вона не хоче різати, трясеться над ними.
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Я читаю ваши комментарии, удивлена,как вас замуж взяли такую нудную
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Сплавити... Дуже інфантильна у вас позиція. Чи у вас лише на доньці життя зав´язане і як вона поїде ви нікому не треба? Табір, це місце де діти безпечно випробовують свої і чужі кордони, дорослішають і стають самостійними, плюс весело проводять час. Ця ’ безвихідь’ зараз коштує від 20 тис., то для сплаву то якось забагато зусиль
Ну щоб заробити 50-100 тис, то на 20 можна і розкошелитися.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
везіть зі свого виш-кого р-ну до баби в село
нашо вам той табір?
Якого району?
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Душная і без обід, це замаскована образа.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляКвітка папороті
Не може дочекатися поїздок.
Та вартість взагалі не грає ролі. Тут у нас конкретний табір, без вибору.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Я не нудна, а думаюча.
Губки-уточкой• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Я не нудна, а думаюча.
Вы правы. А то почитаешь некоторые комментарии и такое впечатление, будто они детей на принтере печатают. Пофигизм 80 уровня в отношении родных детей.
Губки-уточкой• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Я не нудна, а думаюча.
А по теме, не отпускайте никуда ребенка. Вы же слышите вокруг что пишут и говорят? Что ожидают летом? Ну вот представьте, вдруг случится страшное и будет паника? Кому ваш ребенок будет нужен? Пусть это лето около вас побудет, дальше будет видно.
Запасная спина• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
У Вас,ко всем
Белоснежко• 28 мая 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Моїй 10
Волосся довге
Рік тому привчила мити самій
Волосся довге
Рік тому привчила мити самій
Матусі, а навіщо тоді це волосся, якщо для дитини це тягар?
Ні, звісно, це краса. Для інших.
Нещодавно донька подруги сама ножицями ’зробила’ собі каре у ванній, 11 років. Потім виправляли у перукаря. Я подругу втішала сьогодні.
Ні, звісно, це краса. Для інших.