Трайкун• 28 мая 2024

Чії чоловіки пішли навчатися, щоб не йти на війну?

Поділіться досвідом. Чоловік після школи ніде не вчився, якщо читати закон то обмежень по віку для вступу немає. І такі студенти мають право на відстрочку. Хто реально має досвід? Як у Тцк, чи немає проблем з відстрочкою? Чоловіку 40 років
Lexxagirl• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
А з яких це пір педагоги мають відстрочку?
Якщо школа або технікум, то 0,75 ставки - і відстрочка! І так давно.

vikohka• 28 мая 2024
Ответ дляJul_L
Знакомый пошел учиться, ему 44.
нe поможeт eму, ограничeния до 32 лeт.
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляvikohka
нe поможeт eму, ограничeния до 32 лeт.
Нема такого
vikohka• 28 мая 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Нема такого
eсть, с прошлого года.
ann_plus• 28 мая 2024
Удалено администрацией...
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляvikohka
нe поможeт eму, ограничeния до 32 лeт.
Нет ограничения по возрасту 🤦🏻‍♀️
vikohka• 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Нет ограничения по возрасту 🤦🏻‍♀️
eсть.

Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляvikohka
eсть, с прошлого года.
Перестаньте выдавать желаемое за действительное
Lexxagirl• 28 мая 2024
Ответ дляvikohka
eсть.
Нет. В принятой версии закона ограничений по возрасту нет. Есть только ограничения по последовательности образования.
Jul_L• 28 мая 2024
Ответ дляvikohka
нe поможeт eму, ограничeния до 32 лeт.
Скажу ему. Пусть не ходит на пары
LyudaT• 28 мая 2024
Ответ дляSara Ice
Читайте закон. Там сказано про все учреждения образования.
Там сказано ’здобувачі послідовної освіти’. Якщо чоловік автора закінчив 9 класів, то пту підійде. Якщо 11 класів, то ні.
Sara Ice• 28 мая 2024
Ответ дляLyudaT
Мы о другом говорили . Перечитайте .
LyudaT• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
І за старою редакцією закона мали, і за новою мають, якщо працюють не менше ніж на 0,75 ставки.
H.Ter• 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Сколько там того бабла нужно на учебу? 😂
Аспирантура 30 тысяч в год (средненький вуз), плюс, чтобы не отчислили, надо план выполнять (писать статьи, участвовать в конференциях, плюс 6-7 предметов в год).

Если занять позицию ’плачу за все’, даже без защиты, в 5К не уложиться.
Neznakomka-9072• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Мій ніде не вчився , думаю за ПТУ, думаю там буде простіше з цим.
ПТУ есть онлайн учеба , смотря какой город. В пту можно поступить до 50 лет. Работаю в пту
автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ дляNeznakomka-9072
Дякую , будемо шукати, Житомирська область
Neznakomka-9072• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Ищите в прифронтовых городах, там онлайн учеба и всегда можно перевестись. Но сейчас большой спрос на поступление
Juliana R• 28 мая 2024
А як він поступить без воєніка?
автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ для Juliana R
А як він поступить без воєніка?
Поки не відомо які доки потрібно, юристу ПТУ скинули паспорт і код, сказали провірять по базах , чекаємо на відповідь, тому тут і запитую, в кого як це пооходило

Juliana R• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Для зарахування потрібен воєнік
Incol• 28 мая 2024
Тільки ж ви почніть з того, щоб навчатися в інституті потрібно здати НМТ, якщо не реєструвалися цьогоріч - то вже мимо, якщо магістратура/аспірантура - там свої екзамени на вступ, одного бажання і наявності потрібної суми замало.
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляH.Ter

Разве это много 30 тысяч в год?
автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ дляIncol
ПТУ в нас
Incol• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
ПТУ в нас
Тоді все значно простіше, тільки військово-обліковий документ потрібен.
vidivan• 28 мая 2024
Ответ дляIncol
в мауп можна без нмт
vidivan• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
ПТУ в нас
автор, Мауп в Києві вступ без нмт )) Платиш собі за все і добре))
Incol• 28 мая 2024
Ответ дляvidivan
в мауп можна без нмт
Здивували, думала, що виключень немає, тільки одні беруть з порогом 130, а інші з любим.