Трайкун• 28 мая 2024

Чії чоловіки пішли навчатися, щоб не йти на війну?

Поділіться досвідом. Чоловік після школи ніде не вчився, якщо читати закон то обмежень по віку для вступу немає. І такі студенти мають право на відстрочку. Хто реально має досвід? Як у Тцк, чи немає проблем з відстрочкою? Чоловіку 40 років
Елена1265• 28 мая 2024
Среди моих родных, 2 пошли. Один в аспирантуре учится, другой на бакалавра. Проблем с отсрочкой не было.
Правда, тот, что на бакалавра, в этом году будет поступать в аспирантуру. У него было второе образование

автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Так вони виходить залишили роботу і щодня ходили на пари? Чи домовлялися ? І це було тільки на бумазі?
Lizavel• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
У меня директор учится сейчас, киевский вуз,стационар, онлайн
Mila228• 28 мая 2024
В нас на роботі четверо молодих хлопців пішли на друге вище навчання через знайомство, працюють, а лише на сесії беруть відпустки.
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляMila228
Так уже друга вища освіта не підходить
Jul_L• 28 мая 2024
Знакомый пошел учиться, ему 44.
Mila228• 28 мая 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Так уже друга вища освіта не підходить
Коли вони йшли, ще підходила.

NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Ви двоє дорослих людей, не можете вирішити це питання?
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
В аспирантуре раз в неделю ходит, там не нужно ходить каждый день
Второй договорился, за сессии платит
Ну как сказать… В аспирантуре очень дорого, чтоб защититься, может и хотел бы, но защита вроде ок.10 тыс$ стоит. Так что не будет. А второму может и пригодился бы диплом, но поскольку отсрочки нет, бросает учебу
автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Та вирішив , не хвилюйтеся. Я запитала за досвід інших людей.
иркин• 28 мая 2024
Ответ дляMila228
Друга вища не дає права на відстрочку
Mila228• 28 мая 2024
А взагалі зараз багато бажаючих серед хлопців після закінчення бакалаврату йдуть в магістратуру, потім в аспірантуру і далі докторантура. Це ще років 5 може зайняти навчання.
Kristinka2106• 28 мая 2024
Как хорошо когда есть бабло...
автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Второй договорился, за сессии платит
Мій ніде не вчився , думаю за ПТУ, думаю там буде простіше з цим.
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляKristinka2106
Как хорошо когда есть бабло...
Сколько там того бабла нужно на учебу? 😂
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляKristinka2106
Как хорошо когда есть бабло...
Навчання в українському ВНЗ - це ’бабло’?
Kristinka2106• 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
А что мало думаете?
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляKristinka2106
А что мало думаете?
Посильно
Kristinka2106• 28 мая 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Для меня да

автор Трайкун • 28 мая 2024
Життя дорожче. Я готова щоб чоловік і роботу залишив аби живий був
Sara Ice• 28 мая 2024
Отсрочка по обучению сейчас сомнительное удовольствие. Студенты будут проходить военную подготовку .
WomAnn• 28 мая 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
А вам обов’язково писати комент ні про що?
автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ дляSara Ice
Це вузи, а тут мова за пту
Sara Ice• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Це вузи, а тут мова за пту
Читайте закон. Там сказано про все учреждения образования.
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Ищите простые ВУЗы с вечным недобором
Пусть на педагога учится, то потом тоже отсрочка, уже по работе, будет😂
И там всегда недобор
автор Трайкун • 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Ищите простые ВУЗы с вечным недобором
И там всегда недобор
А з яких це пір педагоги мають відстрочку?
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
З давніх пір викладачі її мають
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Це вузи, а тут мова за пту
Колледжи, техникумы тоже будут проходить подготовку
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляSara Ice
И что? Сомнительное удовольствие - не иметь отсрочки. Тогда еще быстрее военную подготовку пройдешь и на фронт отправишься
Елена1265• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Всегда имели и в новом законе имеют