Кінотеатр у Києві.
Ответ дляok1904
Надіюся Ви зробили зауваження? Що інтерфейс не обновили?
Ні. Це продовження моєї теми
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3524991
Ответ дляУгничТоня
Ні. Це продовження моєї теми
учіть російську, ми дозволяємо
Ответ дляУгничТоня
Ні. Це продовження моєї теми
Ви думаєте хтось не зрозуміє ті 3 слова?
Львiвська пляцка• 28 мая 2024
ну за два года, конечно, можно было добавить переводы в ПО...
или просто захардкодить украинский
Киев_Елена• 28 мая 2024
Не понимаю Вашего вопроса автор) Не знаю ни одной русскоязычной семьи кто б запрещал учить русский своим детям. А на ЗУ в украиноязычных семья русский и до войны не учили. Если кто-то заграницей - то учат русский/поддерживают у детей знание этого языка, т.к. на нем заграницей многие разговаривают
Ответ дляКиев_Елена
Бо ця тема не для срача. ’Вперше на манежі’ його величність Конструктивний Діалог.
Wild raccoon• 28 мая 2024
ну вы серьезно?
вопросы языка - это надо к нашим властям задать
какого хрена они заставляли меня в школе учить русский язык???
то есть рус язык урок, потом укр язык урок
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
Ответ дляWild raccoon
ну вы серьезно?
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
А скільки занять на тиждень було ? Просто цікаво .
В мене 1 урок рос мови на тиждень та один літератури на 2 тижні .
Українська мова 3 заняття на тиждень та 2 з літератури .
Київська звичайна середня школа .
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ дляWild raccoon
ну вы серьезно?
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
Это где русский в школе преподавали? С 2001 русского в школах не было в Украине
Ответ дляWild raccoon
ну вы серьезно?
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
Потом еще и литература
и кто виноват??
Власти , что это одобряли
Влада змінюється, змінюються правила гри. Але завжди залишаються громадяни, які перед цією владою вислуговуються та закльовують незгодних.
Мені особисто знання російської мови нічим у житті не зашкодило, а ось незнання англійської створювало певні труднощі. Загалом, програму з літератури варто було б перекроювати з урахуванням інтересів учнів, режим вільного плавання. Класична мало кому цікава, будемо чесними.
Ответ дляJimson
а чому ви змінили мову спілкування на даному ресурсі?