Хата на мати• 28 мая 2024
Індивідуальні заняття не дають шансу заговорити на англ?
Тільки прокачають граматику
А з говорінням проблема
Повелитель бітка• 28 мая 2024
Дивлячись, з ким займатися.
Репетитора для конкретно говоріння знайти важче і коштує порядком дорожче.
Хата на мати
• 28 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Чому? Я саме задля говоріння займаюся індивідуально
Мені так відповіли на групових курсах
Сказали що не зможете заговорити з репетитором
Треба щоб було в групі багато людей і тоді заговорите
Протру пилюку• 28 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Мені так відповіли на групових курсах
При чому кількість в групі? З´явилась робота для репериторів? Але в них не було груп....Треба спілкування, фактично цілодобове..))
Горня капучіно• 28 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Мені так відповіли на групових курсах
Коли вже маєш якийсь граматичний рівень+словарний запас, то різниці, з ким говорити, немає
Огірок та Помідорчик• 28 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Мені так відповіли на групових курсах
З мого досвіду в групі займатися дурніше за все. Хтось бе, хтось ме, хтось недочув, хтось недопоняв, хтось тупашить, у когось карандашик звалився. Різний рівень.
З репетитором весь час продуктивно твій, тобі пояснюють твої конкретні помилки і пропрацьовуєте конкретні слабкі місця твої, а не середнє по палаті. Так само говоріння чудово прокачується. Просто одразу ставити чіткі завдання на початку роботи чого саме прагнеш.
Вареничніца• 28 мая 2024
Вони вам так сказали щоб ви йшли до них, а не до репетитора.
Можливо, у когось з них був негативний особистий досвід.
Взагалі, все залежить від вчителя. Я, наприклад, майже завжди навіть завдання домашнє на спікінг задаю.
В групі теж можна відпрацьовувати цей вид діядьності.
Бегущаяпо• 28 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Мені так відповіли на групових курсах
Кожен себе хвалить.
Я взагалі англійську сама вчила
Ну, якби в школі було, але за 5 років це був алфавіт і тексти заучені по Гужві, все.
Спілкуюсь і у відпустках, і у відрядженнях без проблем.
Головне бажання. А зараз матеріалів валом. Це не як в мої часи, в універі по четвергам я замість цигарок купляла київпост, щоб хоч якусь живу мову почитати (2004 рік). На курси і репетиторів у батьків грошей не було.
Я взагалі англійську сама вчила
Василина Семеніч• 28 мая 2024
Ответ дляВареничніца
А яке,наприклад,завдання?
Василина Семеніч• 28 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Скажіть, будь ласка, яка вартість такого заняття? Це носій?
Файно Замало• 28 мая 2024
Ответ дляБегущаяпо
Кожен себе хвалить.
Я взагалі англійську сама вчила
И у меня по четвергам была киевпост)
Домовенок Кузя• 30 мая 2024
Автор, коли шукаєте репетитора, одразу вказуйте мету - мовлення.
В мене останній репетитор починає так урок: Привіт, як справи, як ваш вікенд/тиждень?
І ми просто обговорюємо мої справи. Тобто мені це цікаво, і я сама починаю це обговорювати, бо мені хочеться розповісти. На тому рівні, що є - ним і обговорюю.
Але зараз, через півроку, в мене вже рот не закривається, страх говорити неправильно майже щез.
Так само вона роповідає про себе англійською, а я намагаюся зрозуміти - з другого, п´ятого разу. Але англійською.
Шукайте прицільно такого викладача.