Весела пiсенька• 29 мая 2024
Дамы, что за тип фигуры?
побольшомусекретику• 29 мая 2024
Сегодня видела такое «оземпиковый шик» (калька с героинового)
После шести ни-ни• 29 мая 2024
В мене схожа, скільки не тренуйся, скільки не сиди на дієті а бока завжди є. Нехай вона поправиться і буде яблуко
побольшомусекретику• 29 мая 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я прямо вернулась удостовериться, вы точно про ту фотографию в посте пишете? Вы там видите бока?🧐
После шести ни-ни• 29 мая 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Так, гляньте на перехід від ребер до тазової кістки. Вона тоща вони є. Уявіть якщо буде +5
Сирожено_пирожено• 29 мая 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
А як ви собі уявляєте перехід між талію та бедрами?