вкрации• 29 мая 2024
15 тижнів рухи дитини
У мене двійня почався 16 тиждень, сьогодні відчула щось таке дивне наче там бульбашки лопають в животі з правого боку там де матка , але ж для рухів ще мабуть рано
когдадеЦкие• 29 мая 2024
Бульбашки лопаються це дуже схоже на те, як перші рухи відчуваються)
У всіх по різному. І у вас двійня, місця менше вільного. Може тому і відчуваєте так скоро
Латвийские_Номера• 29 мая 2024
Я на 14 почувствовала, но у меня и ребенок очень крупный.
А у вас вообще двойня, так что вполне реально это оно)