Викликаю на дебати• 30 мая 2024
Шукаю людину, через яку можна замовляти з іноземних сайтів
Дівчатка, порадьте провіреного байєра, через якого можна замовляти одяг і інші товари з американських і європейських сайтів. Було б добре, щоб у цієї людини була група в вайбері чи телеграмі, де вона кидає пропозиції зі знижками.
Ответ дляШалена невинність
Все посредники в продавайте.
Яиьайте уважно, я все написала!
Мені не потрібна продавалка, мені потрібна людина яка має групу в месенждерах, щоб не пропустити цікаві пропозиції. В кілсьафф заходжу дуже рідко
Їжак в панчохах• 30 мая 2024
Заказывала у неё, если с польских сайтов, то через неделю приходит посылка.
Дашенька из Киева• 30 мая 2024
Замовляю вже давно сама через ЮЕ. Зручно, дешево безпроблемно. По суті від замовлення з передплатою нічим від нашого інет мага не відрізняється, тільки в магазині пишеш адресу ЮЄ, а йому кажеш номер свого замовлення щоб він далі переслав це замовлення мені. Все. Ціни на доставку із конскими цінами посередників не зрівняти...
Дашенька из Киева• 30 мая 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Яиьайте уважно, я все написала!
В телеграмі купа груп котрі публікують акції по інет магах закордонних