Пік Антна• 30 мая 2024
Костюм літній брати?
Звісно не під кеди, це H&M, по знижці 30 євро
На мені розмір С
Пік Антна
• 30 мая 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Если ткань натуральная, то норм
60 віскоза, 30 льон
#Пойду_кгадалке• 30 мая 2024
Це костюм? Нормальний. Собі б не брала, на вас сидить гарно. Беріть, якщо подобається
Пік Антна
• 30 мая 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
ПІд кеди теж класно 👍 а які у вас параметри?
92/68/95 і зріст 170
Дякую
Сусановна• 30 мая 2024
мені от наче і ок, але щось не так... якби я собі обирала, то не взяла б, бо в спідниці живіт великий здається, і зад теж відтопирює..наче у качки вигляд...верх ок, а низ з 2 боків зробив ширшою..але то я прискіплива до такого.
Два-три тижні і фсьо• 30 мая 2024
Ответ дляПік Антна
92/68/95 і зріст 170
Дякую
Супер👍 дякую, це у нас в трц?
Все, бачу цінники
Пешеходик• 30 мая 2024
Ответ дляСусановна
У девушки красивая стройная фигура и есть попа, представляете? И это точно не дефект. И на попе как раз так и должна сидеть юбка, в чём там вообще проблема может быть, чтобы это прятать
Полуничка• 30 мая 2024
Ответ дляСусановна
Уявляєте деякі жінки мають жіночну фігуру, а не пласкі таранькі.
Як_наготую...• 30 мая 2024
красиво, но мне не нравится как исполнена юбка вверху, могли бы шире тесемку сделать