Няня-водій. Завезти 2 дітей в школу, далі вільний час, взяти їм перекус, ящо мати приготувала, або зробити самій, забрати дітей зі школи, повезти на гуртки, графік насичений щодня, возити в радіусі 30 км, завезти додому, іноді можливо ще погодувати ввечері.
Ответ дляAna Fernandes
У меня коллега с таксистом договорился в школу и со школы ребенка забирать
Тут таксистом не обійтись, тут возитись треба, готувати перекуси іноді. Це зайняти весь свій день на чужих дітей без достойної оплати. Бо на роботу лише віддалено можна влаштуватись і ще й підлаштувати свій графік треба, а цього ніхто, з тих хто може працювати віддалено, не буде робити. Тут хіба мама влаштується віддалено і підлаштує графік під дітей, тоді буде безкоштовно)
Ana Fernandes• 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Можно, если оптимизировать немного.
А какая достойная оплата, по вашему?
Ana Fernandes• 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Тут раніше відповіли, якщо на своїй машині 2000 + пальне, на машині автора 1600+пальне. День зайнятий + відповідальність.
По факту, автор до 30 на ее машине найдет желающи не
Ответ дляBad.girl
І куди вона дінеться, година від´їхати, година повернутися, плюс хто їй буде проїзд авто до іншого місця роботи оплачувати...? І це роботи дві години, а поїсти, сніданок, обід. Це ж жива людина. Ви розмахнулися не по зубах - хочете дешево- самі або бабця сусідка маршрутками. Ви ж хочете щоб і людина була хороша, і з дітьми гарно ладнала, і допомагала.... Це ексклюзив і буде дорого.
Буду шукати у себе в селі, або в сусідньому - 5 км.
Ответ дляAna Fernandes
Автор хоче рахувати погодинну роботу, а перерви між роботою не оплачувати, хоча людина в цей час не зовсім вільна. Якщо щось станеться в школі, то по факту треба буде забрати дитину няні, а тоді вже няня не вільна, а має бути на готові.
Ответ дляОленаЯ
Вона вільна 5-6 годин, поки забирати дітей.
Вона не вільна , тому що привозить у 8 , а повертається в 13 .
Тобто , щоб кудись доїхати і вовернутися вчасно відмінусуйте годину від тих 3 годин .
І таке ж саме з 14 + сама готує , або годує.
Вона для вас неначе пес на мотузці.
Ви її не поважаєте і вважаєте людиною 2 сорту від вас.
Тому десь 1 тис.грн за добу норм
Вона для вас неначе пес на мотузці.
Тому десь 1 тис.грн за добу норм
Ответ дляKristal2013
А якщо одна дитина захворіла, як бути з іншою? Якщо ви на лікарняний з дітьми, вона без грошей? Якщо канікули, чи ви поїхали, вона, знову без грошей?
Якщо захворіла дитина, то вона з дитиною вдома, іншу не везе, або везе, по ситуації, наскільки захворіла
Ответ дляОленаЯ
Округляти до півгодини
Ви запитали, вам відповіли, але відповіді не подобаються, і ви намагаєтеся щось довести, навіщо?
Вважаєте, що зазначені суми - це забагато, шукаєте у себе в селі. Знайдете за дешево, чудово, прийдете, розкажете, як ми помилялись, ми за вас порадіємо .