Няня-водій. Завезти 2 дітей в школу, далі вільний час, взяти їм перекус, ящо мати приготувала, або зробити самій, забрати дітей зі школи, повезти на гуртки, графік насичений щодня, возити в радіусі 30 км, завезти додому, іноді можливо ще погодувати ввечері.
Ответ дляОленаЯ
Ну як занятий, з 8 до 13, чи 14 годин вільний час, відбій в 18 годин.
Ну по факту, вона ж не може піти на роботу в цей час, вона чекає поки діти звільняться. Бо якщо піде на роботу, туди треба добратися, а потім в 13-14 їхати знов за дітьми, а це знову час щоб добратись за дітьми.
Ответ дляЕлена1265
И определиться с обязанностями, графиком. И решить вопрос, как няня будет работать, если кто-то из детей/дети заболеет
Да.
Сразу оговорить что всякие поползновения ’приедь к нам субботу на часок ’ посылаются нах. И строго с 8 до 18. И никаких там ’почему каша недосолена?’
Ответ дляОленаЯ
Вона вільна 5-6 годин, поки забирати дітей.
Як це вільна? Доїхати зі школи додому , потім знову до школи - це вже мінус 1-1.5 години, зробити перекус / вечерю - ще 0.5-1 година. У неї залишається 2-3 години на власні справи.
У моєї дочки 5 років няня, пн-пт з 13 до 20, пограти-погодувати готовим-позайматись чимось корисним, садочок - дім - гурток - 10 хв пішки. Плачу 7 тис / тиждень
Ответ дляKaterionOK
200 грн. година плюс бензин
Ну і рівень авто також залежить. Тому що використання авто бізнес класу коштує дорожче, ніж економ. Це розцінки, які я бачила. Сама б на таке не погодилась. У мене троє дітей і я такі функції виконую безкоштовно
А ещё и на своем авто надо возить 😂
За 200 грн час?
Думала автор предоставляет авто.
Тут обычная няня за 2 детей попросит 20000 минимум без авто.
За 200 грн час?
Думала автор предоставляет авто.
Ответ для7_кг_рыбы
Да.
И включить/исключить готовку перекусов и кормежки вечером, либо обсудить их количество в месяц. Иначе няня будет раздражаться, когда этим будут напрягать
Ответ дляОленаЯ
А віддалена робота, наприклад.
Щоб мати віддалену роботу треба мати необхідну спеціальність для такої роботи. Вам треба няня яка може віддалено влаштуватись на роботу, +возити дітей (мати права). Я не думаю, що людина яка віддалено має можливість працювати, піде возити дітей додатково бо це відповідальність зайва. І на віддаленій роботі теж не завжди можна бути відсутньою, треба підлаштовувати графік під дітей чужих, а кому воно треба.
Загадочная• 30 мая 2024
Вообще бы так не работала
Отвратительный график, времени на себя практически нет + никаких соц гарантий и планирования дохода (как уже писали: болезнь, отпуск и тп)
Neznakomka-9072• 30 мая 2024
Ребенка отвести на занятия 15 минут, час репетитор и привести назад . Грубо говоря за 1.30-1.40 плачу 150 грн
Кросівки оригінал• 30 мая 2024
Подивіться скільки коштують послуги няні і курʼєра, виведіть середню цифру і додайте ще 50% зверху, бо возять дітей
Про 20 тисяч смішно читати
Ответ дляОленаЯ
А віддалена робота, наприклад.
Зачем тогда головняк на своей машине с вашими детьми?
С утра в 6 подорвись, чтоб к 7:30 забрать детей с дома и завезти в школу.
Потом домой к себе мчись и работай удаленно до 12 дня. Затем выезжает за детьми в школу и до 18 занята?
Кому это надо ?
Ответ дляКросівки оригінал
Про 20 тисяч смішно читати
плюс услуги кухарки, готовка утром перекуса и вечером ужина(хоть автор и говорит, что это типа иногда, но как-то не очень...)
Ответ дляLora20
Кому это надо ?
Такая работа нужна только за соответственную оплату. Больше никаких плюшек там нет.
Но автор не согласна)
Ana Fernandes• 30 мая 2024
У меня коллега с таксистом договорился в школу и со школы ребенка забирать