Няня-водій. Завезти 2 дітей в школу, далі вільний час, взяти їм перекус, ящо мати приготувала, або зробити самій, забрати дітей зі школи, повезти на гуртки, графік насичений щодня, возити в радіусі 30 км, завезти додому, іноді можливо ще погодувати ввечері.
Ответ дляОленаЯ
Якщо захворіла дитина, то вона з дитиною вдома, іншу не везе, або везе, по ситуації, наскільки захворіла
А як же вона має дистанційно працювати щоб якось вижити? Ви хочете нереального, щоб людина з правами на керування авто, була для вас вільною 7 до 18, але ви не оплачували її час. + це величезна відповідальність, ви ж не залишите з ким-небуть дітей.
Ответ дляHelga-ua
Автор хоче рахувати погодинну роботу, а перерви між роботою не оплачувати, хоча людина в цей час не зовсім вільна. Якщо щось станеться в школі, то по факту треба буде забрати дитину няні, а тоді вже няня не вільна, а має бути на готові.
Якщо щось станеться, то мама забере.
Ответ дляE-ducate
Ви запитали, вам відповіли, але відповіді не подобаються, і ви намагаєтеся щось довести, навіщо?
Вважаєте, що зазначені суми - це забагато, шукаєте у себе в селі. Знайдете за дешево, чудово, прийдете, розкажете, як ми помилялись, ми за вас порадіємо .
Я взагалі не вважаю нічого, я цікавлюся ринком, написала конкретні умови, але тут нафантазували купу всього, чого немає і близько.
Ответ для7_кг_рыбы
Тут вопросов больше чем ответов.
Насыпать разогреть..
А если дома жрать нечего? Ну приготовь чего нибудь..
А если приготовить не с чего? Ну смотайся купи..
Насыпать разогреть..
Я написала чіткі умови, до чого тут фантазії. Не вистачало, щоб ще хтось готував, а тим більше купував мені продукти.
Ответ для7_кг_рыбы
И автор так и не ответил.
Автор , чем будет заниматься ваша работница во время летних каникул?
Упадёт ли ее доход ?
Буде просто дивитися за дітьми, возити на мін. Занять - фортепіано, англійська, на розваги возитиме іноді, за винятком пари тижнів відпустки.
Ответ для7_кг_рыбы
Вы бы сами за какие деньги на такое согласились?
На зараз, якщо в моєму селі, або сусідніх, то і за 10 тис.би погодилася + бензин. А у вільний час приготувала б їсти, спала б, в зал поїхала, на манікюр/ педикюр, своїми б справами зайнялася. Ще й малих коли здала б, 1,5 години вільного часу - шопінг, кава, почитати книжку.
Ответ дляОленаЯ
Ну це ж ви їй віддалену роботу придумал не я, чи ще якусь, нащо людині, яка працює, ще шукати роботу. В мене няня коли працювала, то в неї не було віддаленої роботи.
как это не вы придумали? именно ваше предложение найти ей еще удаленную работу, на первой странице данной темы
Ответ дляLora20
Автор проще будет если вы сами утром завезете детей в школу или договоритесь с другим родителем, чтоб ваших забирал за доп плату.
А няню нанимать с 13-18.
Так более реально найти человека.
А няню нанимать с 13-18.
Так более реально найти человека.
Думала про це, але ніхто не візьме гроші за це, а вішати на чужих людей це на постійній основі задарма - не хочу
Ответ дляОленаЯ
Никому не нравится сидеть привязанной собакой с 7:30 до 18.
График дурноватый разорванный, поэтому и сложно найти человека.
Вы бы хотели иметь работу с 7:30 до 18 при этом чтоб вам платили как за 7-8 часов работы ? Но свободны среди дня ( то есть должны приезжать на работу два раза и вдвое больше тратить времени на проезд) ?
Ответ дляОленаЯ
Так может тогда Таксист на вашем хуторе есть ? Который отвезёт до школы? Или сами раньше детей отвозите в школу и оставляйте с вахтером в фойе.
Легче и дешевле будет найти человека с 13-18.
Ответ дляLora20
Час на проїзд максимум 15 хвилин, а то і менше, дивлячись де живе, від нас до школи 3 хвилини. Все в 8÷15 няня вдома в себе, чи поїхала куди хоче по своїх справах, і далі забирає дітей в 13, чи 14 зі школи.
Ответ дляLora20
Але дякую, можна просто когось окремо няйняти за 50-100 грн, щоб в школу заводив, а після школи - інша людина.