ОленаЯ• Изменено 30 мая 2024

За скільки б погодилися виконувати таку роботу?

Няня-водій. Завезти 2 дітей в школу, далі вільний час, взяти їм перекус, ящо мати приготувала, або зробити самій, забрати дітей зі школи, повезти на гуртки, графік насичений щодня, возити в радіусі 30 км, завезти додому, іноді можливо ще погодувати ввечері.
Lora20• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Час на проїзд максимум 15 хвилин, а то і менше, дивлячись де живе, від нас до школи 3 хвилини. Все в 8÷15 няня вдома в себе, чи поїхала куди хоче по своїх справах, і далі забирає дітей в 13, чи 14 зі школи.
Тогда вам проще соседку пенсионерку найти, которая детей в школу заведет за 100 грн условно.
А после 13 искать няню с авто.

Lora20• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Але дякую, можна просто когось окремо няйняти за 50-100 грн, щоб в школу заводив, а після школи - інша людина.
Конечно. Удачи вам в поиске
olga_lk• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Буду шукати у себе в селі, або в сусідньому - 5 км.
еще и по селам мотаться
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляolga_lk
еще и по селам мотаться
А в чому проблема по селах мотатися?
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляLora20
Конечно. Удачи вам в поиске
Дякую!
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Якщо щось станеться, то мама забере.
То ви ж ше пишете, що якшо дитина хвора, то няня сидить з дитиною, але вона ж мусить ше додатково віддалено працювати, бо не вижити їй інакше.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
На зараз, якщо в моєму селі, або сусідніх, то і за 10 тис.би погодилася + бензин. А у вільний час приготувала б їсти, спала б, в зал поїхала, на манікюр/ педикюр, своїми б справами зайнялася. Ще й малих коли здала б, 1,5 години вільного часу - шопінг, кава, почитати книжку.
Який там манікюр/педикюр, в неї повна зайнятість і оплата фігня)

автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Це ви так вирішили? Може вам і не вижити, а людині, яка погодиться, все буде ок.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Яка сума фактично вийде в місяць, якщо відняти бензин і амортизацію(поломки) машини?
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
У вас проблеми з логікою?
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
У вас проблеми з логікою?
В мене якраз все нормально з логікою. Ви займаєте час людини, а оплачувати не хочете його, при тому людина має бути на підхваті постійно для ситуацій коли діти хворіють чи терміново треба забрати звідкись
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Якщо терміново забрати, то це вже форс мажор і займаюся я цим.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Ну добре хвороби дітей і вже треба бути няні вільною, яка ж тут додаткова робота. Якщо ви пишете 10000грн, то для повної зайнятості це мало. Поломки машини і бензин ви оплачуєте?
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Поломки машини - це справа няні. А так тис. 18 +5 тис бензин як на сьогодні, а там від цін фактичних на пальне.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Чому, якщо більшість часу вона возить ваших дітей? І в неї повна зайнятість, як ми вияснили, при цих умовах вона не зможе влаштуватись віддалено навіть на роботу
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Більшість часу вона стоїть, тобто прауює ждуном. Проїхала 5 км - і 1,5 години чекає, або хоче їде по своїх справах, в інший день проїхала 22 км і 45 хв, чи 1,5 години чекає.
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Якщо хвороби, то вона з 7:30 до 18 з дітьми, оплата погодинна.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Якщо ви не оплачуєте поломки машини, то 18тис це мало дуже. Ви використовуєте чуже авто для ваших дітей, амортизація авто і поломки мають оплачуватись. З села в село мотатись це вже не стоїть.
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Відстань з села в село до 2 км.

Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
А якщо немає хвороб в цьому місяці і фактично на ній ще амортизація і поломки, то ні 10, ні 18 тисяч не нормальна зп.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Відстань з села в село до 2 км.
З села в село, потім, я так розумію, в місто возити на гуртки? Там добре можна намотати кілометрів за день. Ви раніше писали про відстані в 30км.
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Ви знаєте скільки компанії оплачують амортизації - це сльози, а я не компанія.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Ремонти мають оплачувати якщо для роботи використовується особисте авто.
Helga-ua• 30 мая 2024
Якщо ви берете на себе всі розходи по авто, включно з поломками, то для села 18тис нормально, можна знайти людину, не факт, що дуже відповідальну, але можна. Якщо ремонт не оплачується, то це дуже мало, можна так назароблятись, що в місус піти.
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Так, возити до 30 км максимальна відстань, тобто максимальна за день до 60 км може бути, а може бути і 10-12 за день.
Helga-ua• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
Того вистачить. Кожен додатковий скіл має оплачуватись. Би ж не візьмете бабусю возити дітей. Це, як мінімум, має бути доросла жінка з навичками керування.
Helga-ua• 30 мая 2024
Я б на таку роботу не погодилась. 1. чужі діти відповідальність величезна і тут сидіти не вдома з ними, а їздити. 2.Ви не оплачуєте ремонти авто, це дуже важливо. 3.Ви не оплачуєте мій час, по факту в цей час я не вільна, я зайнята вами. І так, я доросла, відповідальна жінка з навичками керування. Краще я знайду на ті ж гроші дистанційну роботу, не буду вбивати своє авто і не буду витрачати нерви на чужих дітей.
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Ответ дляHelga-ua
Ну це ви, а хтось захоче працювати на таких умовах.
автор ОленаЯ • 30 мая 2024
Дякую всім адекватним за відповіді, а неадеквати - самі знаєте.
Зрозуміла всі моменти, які потрібно врахувати, зрозуміла, що потрібно 2 людини. Врешті-решт - гроші плачу я, тому і музику я замовляю, і на кожен товар є покупець.