Тут как тут• 31 мая 2024

Приправи до смаженої вівсянки які кладете?

І на якому маслі смажите?
Останній раз готувала ще до ковіду, взагалі не пам´ятаю, які клала приправи і чи взагалі якісь клала, і чи на олії смажила, чи на вершковому маслі ...
І ще, чи її треба спочатку зварити, чи достатньо залити кропом і потім смажити?
Завчасно всім дякую ! )
Непереможна• 31 мая 2024
Послушаю, для меня совершенно новое блюдо
Первая ласточка инфляции• 31 мая 2024
Жареная овсянка ?
Впервые слышу. Это как ?
автор Тут как тут • 31 мая 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Жареная овсянка ?
Впервые слышу. Это как ?
Ну от я намагаюсь згадати)
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 мая 2024
Обжарить перед тем, как варить? Думаю, соли будет достаточно. Обжариваю рис на смеси растительного и сливочного масла. Потом заливаю кипяток, добавляю соль и на маленький нагрев. Без растительного будет подгорать, а без сливочного не так вкусно
автор Тут как тут • 31 мая 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Трохи не так, як рис. Я тільки не пам´ятаю, чи варила до півготовності її чи тільки заливала кропом. Потім смажила, доки випарується вода і піде потрібний запах. Тобто каша все одно не буде розсипчата, просто смак цікавіший, ніж у вареної.
По приправам - дякую!
Куда ж без меня• 31 мая 2024
Обжариваю на сухой сковороде овсянку до золотистого цвета, потом добавляю приправы (соль, чёрный перец, копченная паприка, итальянские травы), добавляю масло, накрываю крышкой и на слабом огне пару минут и готово!
автор Тут как тут • 31 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Супер! Дякую!!!)
Куда ж без меня• 31 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Супер! Дякую!!!)
На благо! Смачного!
автор Тут как тут • 31 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
На благо! Смачного!
Дякую!)