заварний look• 31 мая 2024
Яке має бути підтвердження броні, якщо селяни нелегально здали мені будинок
Орендувала на літо будинок
Але там прикордонна зона і мені треба дозвіл
Чи треба мені якісь документи надавати, підтвердження бронювання.. але в мене їх немає
Я домовилась що приїду 10 червня і мене заселять.. оплата готівкою…
В готелі я не хочу там де в тридорого((( 3500 грн на 4 осіб за добу(
заварний look
• 31 мая 2024
Там мабуть треба
обгрунтування перебування. Я думаю, що з боку селян має бути якесь підтвердження броні , де буде вказано дати заїзду і виїзду і всі особи
Хто розуміється в цьому?
Mrs.Sexuality• 31 мая 2024
Це ті хто Вам здав, повинні Вас зареєструвати і отримати на Вас дозвіл
заварний look
• 31 мая 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Так в шаблоні видно що заява пишеться від імені людини а не від імені власника будинку
ОливьЕЖечка• 31 мая 2024
Автор, в українців слово ’бронь’ асоціюється зараз зовсім з іншими речами
Престидижитатор• 31 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
100%, зразу подумала до чого бронь...
Mrs.Sexuality• 31 мая 2024
Ответ длязаварний look
Тогда не подскажу, хозяйка делала все сама, мы только данные дали.
А ось і я• 31 мая 2024
Что это за ’селяни’ такие? Есть слово ’арендодатели’ или ’хозяева’. Графиня, блин.
СКИБИДЫШь• 31 мая 2024
Ответ дляА ось і я
князівна) баронесса)
заварний look
• 31 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Вы не можете публиковать чужие личные данные. Удаляйте
Це приклад заяви в усіх прикордонників, взяла із сайту
Я думаю що вони не достовірні