Меряю от 0• 31 мая 2024

По чем однушки на западной?

Франик, Черновцы или какие еще города для переезда?
Можно что то купить за 30 тыщ?
Natal_ka91• 31 мая 2024
Можна, і цілком в норм стані

вкрации• 31 мая 2024
За 30 можно купить убитую 2 ком. квартиру в городе с населением 30 тысяч, где нет работы .
Полуничка• 31 мая 2024
Можна подивитися Ріа чи ЛУНа.
Будете мати уявлення по цінах
Радикальная• 31 мая 2024
Ответ длявкрации
Не врите.
Лагшмивара• 31 мая 2024
брат в 2023 р. влітку купив 2-х кімнатну з пристойними меблями, плазмою, правда в *бенях міста за 37 к $. Тернопіль
вкрации• 31 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Не врите.
А Вы не пишите бред.
Как раз сейчас ищу на эту сумму в Ровенской области.
Вельми шановна• 31 мая 2024
Тернополь 19к
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodatsya-1-k-k...
Я не в теме• 31 мая 2024
У Франіку повно ’сирця’ за 25к. Старий фонд теж в ці гроші є. Але там за звичай ремонту років 30.
Перекус беру завжди• 31 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
Тернополь 19к
Мрак

Та прям багіня• 31 мая 2024
Ответ длявкрации
А Вы не пишите бред.
А які ви міста дивитеся?
Костопіль, Здолбунів,Сарни?
Здолбунів багато їздять в Рівне на роботу. В Костополі є виробництва, теж Рівне недалеко. Дивлячись звичайно яку саме роботу ви шукаєте, але знайти можна.
Бегущаяпо• 31 мая 2024
Франік,Манік,Чранік...така буде і квартирік
Ms. Сама прямота• 31 мая 2024
Варто також враховувати питання водопостачанням. Із кліматичними змінами і пересиханням річок життя в певних містах може стати неприйнятним.
Потребую апгрейду• 31 мая 2024
Так
Можна
В Коломиї і двушку,і півособнячок
Потребую апгрейду• 31 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Не врите.
Легко
Фрекен бок• 31 мая 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Зараз швидше життя неприйнятне в деяких містах з іншої причини
Natal_ka91• 31 мая 2024
Ответ длявкрации
Неправда. За 20 можна, і в більшому місті. Говорю за власним досвідом
Пускаю бісики• 31 мая 2024
«На западной»
Показушница• 31 мая 2024
Ну, в Чернівцях за 30000 теоретично можна або вбиту, або новобудову бюджетну в чорта на рогах від забудовника