В кого чоловіки або сини мають військову кафедру, чи мобілізують таких ? Куди їх направляють і чи за своєю військовою спеціальністю ?
Таня Кузнецова• 31 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Звичайно мобілізують, навіть якщо немає 25 років.
Хотіла просто відповісти , вийшла, що ваше продублювала
Я це і кажу . Бо у сина в академії була кафедра і багато хто вже там . Хлопцям по 22 роки .
Киев_Елена• 31 мая 2024
Ответ дляAlex_Kri
Далеко не всегда по своей специальности
Конечно. Где недостаток кадров туда и пошлют( Помните был рекрутинг, набор в ВСУ на конкретную должность. Лохотроном оказался. Заключаешь контракт, идешь добровольцем на хорошую должность в тылу…и через неделю направляют в горячую точку, и ничего сделать не можешь(
Ответ дляКиев_Елена
Вот это уже ближе к реальности...
Rivka_Karshenbaum• 31 мая 2024
Мне предлагали выбрать место службы. Я мл лейтенант после кафедры.
Но у меня мед. Не думаю, что медиков пошлют на другую службу
Ответ дляGipo-po
Только не в нашей стране ((
Сколько людей имеющих военную специальность и кафедру и службу сидят на попе ровно. В то время, как мобилизуют не служивших, без ВК и тд...
Скоріш, сидять після військового навч закладу, в не просто кафедри.
З одног боку це випрадано, що б не лишитися взагалі без освічених військових, лише одні цивільні, без офіцерського, командного складу. А шо то ща військо, війна, оборона без командування.
ТА й військові з освітою можуть навчити нових людей.
Ответ дляЛеска
Логічно що навчених людей мають мобілізувати в першу чергу.
Це скоріше фіктивне навчання , тим більше ці люди мають офіцерське звання і по ідеї приймають командування. Від їх дій залежить життя інших, що врази більш відповідально.
Ответ дляёжовые рукавицы
вы перепутали со срочной службой наверное. раньше они осовобождались от срочной, но сейчас нет срочки. Люди после военной кафедры это уже военные с должностью и не важно какое качество подготовки.
Ответ длясоняшка
а потом эти типа военные с военной кафедрой из обычного универа так и командуют, как научились на ней :( а чаще всего это фикция.. зато они все офицеры и в окопы обычно не пошлют все же их (наверное)
Ответ дляMarmu
Знаю чоловіка, якому за 50. У нього мала бути бронь (працював у Міністерстві), але рідка спеціальність військова, тому загребли і відправили на передок. Те, що то була військова кафедра 30 років тому, де вони нічого реально не вчили, нікого не хвилювало. Уже там десь 2 роки.
Він дійсно попав по своїй спеціальності і по званню?
Ответ дляёжовые рукавицы
ага, офіцером в артилерію. але він мега крутий чувак! він і там з усім розібрався за якийсь час. його запитували, чи пішов би він з армії зараз (був шанс відкликати його), але він сказав, що ні, треба там налагоджувати.
Ответ дляЛеска
В нас друг офіцер, але після контракту, працював в цивільному, призвали на початку війни, інструктор в навч центрі ппо.
Ответ дляMellisa
Когда я училась, одногруппники платили большие деньги, чтобы попасть на военную кафедру. Но после 14 года, продуманные уже не отдавали своих детей туда
Ніхто і уявити не міг, чим обернеться те навчання і не замалі кошти.
Ответ дляok1904
Таких продуманих зараз гребують в солдати, навіть з ВО
Хіба офіцерів мають право призвати рядовими?