Криниця щастя• 02 января в 15:20

А вы ощутили поднятие военного сбора?

Результат:
вже голосів: 112
84 (75%) Да
28 (25%) Нет
младокошкина• 02 января в 15:22
Как я его должна была ощутить? З/п платят только 7 января. А аванс я получила 50% от оклада 3850 грн. Разница - 175 грн. Не особо ощутила
Этожзвяздаяегообожаю• 02 января в 15:23
У меня з/п 19. Посмотрим.
Йосип_молодий• 02 января в 15:24
Пока нет. Расходы взял работодатель на себя, потому что у меня серая зп с фиксированной суммой на руки. Если бы коснулось меня - перешла бы в черную. Думала в этом году просить перевода на белую зп, но очевидно, что кроме раздувания кормушки, мне это никак не возблагодарится.
младокошкина• 02 января в 15:25
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У меня з/п 19. Посмотрим.
За декабрь? 😳
Этожзвяздаяегообожаю• 02 января в 15:25
Ответ длямладокошкина
За декабрь? 😳
Да.
Вмію заміряти найкраще• 02 января в 15:25
Насправді різницю між 1,5% і 5% складно не відчути.
Може, у когось величезні зарплати, то їм 3,5 % ролі не і грають.
младокошкина• 02 января в 15:26
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Да.
Ого, ваша фирма так открыто нарушает законодательство и не боится?
Шикаю і викаю• 02 января в 15:26
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А вам не здається що 3.5 відсотки від 10000
Трохи менші ніж 3.5 відсотки 100000
Шикаю і викаю• 02 января в 15:27
Я не відчула бо було багато премій
Вмію заміряти найкраще• 02 января в 15:28
Ответ дляШикаю і викаю
Трохи менші ніж 3.5 відсотки 100000
Здається
Тільки я не розумію, як можна не відчути збільшення податку із зарплати на 3,5 %.
Може, його не відчути ті, хто отримує всю зарплату в конверті? Якщо такі ще залишились.
Вмію заміряти найкраще• 02 января в 15:29
Ответ дляШикаю і викаю
Я не відчула бо було багато премій
А премії не оподатковуються хіба?
То з ваших багатьох премій вирахували набагато більше військового збору)))
Пугачиха• 02 января в 15:31
У меня эта сумма как раз покрывала заправку авто на месяц. Печально в общем.
Скользкая• 02 января в 15:31
Ні не відчули. Ми і так не менше донатили.
Играю_на_кларнете• 02 января в 15:32
Роботодавець підняв зарплатню на суму збільшення військового збору.
ЗП біла, ттт
Кицюююня• 02 января в 15:33
Ответ длямладокошкина
А с меня уже за декабрь сняли 800 гр с зарплаты 17000 гр
Кашка-маняшка• 02 января в 15:33
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У вас с математикой плохо?) Чем выше зп, тем больше сумма налога.
Кицюююня• 02 января в 15:34
Ответ дляШикаю і викаю
Я не відчула бо було багато премій
А нам фиг премию, только сняли за декабрь (
Вмію заміряти найкраще• 02 января в 15:34
Ответ дляСкользкая
Тільки донатили ми на конкретні потреби - другу, брату, колезі чи чоловікові колеги, який на війні з першого дня. І знали, що ці гроші підуть саме на цю потребу, а не комусь на зарплату.
А куди йде військовий збір - велике питання без відповіді.
Кашка-маняшка• 02 января в 15:34
Ответ дляСкользкая
В теперь будете донатить меньше?
Манкоголік• 02 января в 15:34
Конечно, в ноябре удержали 630 грн военного сбора , а в декабре 2100
Своего не предлагать• 02 января в 15:35
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Частина відповіді й так очевидна.
До цілі тепер дійде в рази менше коштів, ніж якби донатили ті ж суми на конкретні потреби.
Лівий Локіть• 02 января в 15:38
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Интересное мнение, 3.5% оно и в Африке 3,5%, какая разница какая зарплата большая или маленькая, ощущается как 3,5,%
Манкоголік• 02 января в 15:39
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В кого величезна зарплата то і 3,5% будуть немаленькі
Рання пташка• 02 января в 15:39
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У меня з/п 19. Посмотрим.
так а что смотреть
заберут у вас дополнительно 665 гривен
Вмію заміряти найкраще• 02 января в 15:40
Може, після того, як у людей у січні вирахують із зарплати більше зборів, то тим, хто у грудні побіг за дарованою 1000 грн, дійде, що у них заберуть набагато більше грошей, ніж подарували.
Безплатний сир лише у мишоловці
Рання пташка• 02 января в 15:41
Ответ дляПугачиха
ого
у меня 7000 идет на заправку
Верочка 100%• 02 января в 15:42
Відчула, мінус 2000 від ЗП
Stepa_nida• 02 января в 15:43
Я не відчую, але лише тому, що в нас з роботодавцем домовленість про розмір зарплати після вирахування усіх податків. І знаючи про наявність прийнятого закону, бюджет компанії планувався вже з урахуванням підвищення ВЗ.
Кицюююня• 02 января в 15:43
Ответ дляРання пташка
ого
у меня 7000 идет на заправку
Вы танк заправляете?
Вмію заміряти найкраще• 02 января в 15:43
Ответ дляЛівий Локіть
Абсолютно з Вами згодна.

Але цікаво, хто ті 29%, які не відчули підвищення військового збору?
Може, це пенсіонери? Ніби з пенсії нічого не вираховують.